Реформат ТРЦ Караван в outlet
цифри, фото, рекомендації
7 грудня київський Караван Outlet, що на Луговій 12, офіційно запрацював у новій концепції. ТРЦ змінився як ззовні, так і всередині: новий дизайн фасаду, вхідних груп, навігації, модернізований паркінг; оновлені торгові галереї, фудкорти, ролердром, загальні зони; нові бренди і новий формат роботи орендарів – аутлет, який передбачає постійні знижки від 30 до 70%.

Загальний бюджет проєкту реконцепції склав близько $ 8 млн. Підвести підсумки виконаної роботи Malls Club попросив Данііла Владова, Генерального директора компанії DCH Infrastructure & Real Estate, яка керує мережею ТРЦ Караван.
Данііл Владов
Генеральний директор DCH Infrastructure & Real Estate
Які нові бренди прийшли в Караван після реконцепції?
Історичний пул орендарів підтримав новий формат роботи, але ми отримали багато запитів від нових брендів. У Караван відкрились аутлети Hugo Boss, Karl Lagerfeld, Baldinini, Paper Shop, Vitto Rossi. У кінці грудня відкриються магазини LLP – Reserved, Sinsay, House, Mohito, а також Roy Robson і MINISO.
На скільки відсотків заповнений ТРЦ?
Контракти підписані більш як на 95% площ Караван Outlet.
Чи є лист очікування? Оператори яких категорій для вас у пріоритеті?
Наша нова концепція, як ми і очікували, цікава ринку. Наразі є орендарі, яких ми не змогли розмістити через відсутність необхідних площ. Перевагу віддамо представникам сегменту фешн.
Який процент орендарів працює у форматі аутлет?
У фешн-зоні частка орендарів у форматі аутлент становить 100%, кінотеатр Multiplex має концепт дискаунтера. Фудкорт і зона імпульсних покупок працюють у звичайному форматі.
Від чого залежить розмір постійної знижки у різних категорій орендарів? Як ви це контролюєте?
Розмір знижок у різних операторів коливається від 30 до 70%, він може залежати від товарної позиції, періоду. Наприклад, у день відкриття Караван Outlet бренди Baldinini, Укрзолото, Super Step, Wittchen дарували знижку мінус 70%, Золотий Вік, Arber, Будинок Іграшок – до мінус 50%, в інших магазинах – у межах 30%. Діапазон знижок і частку асортименту зі знижкою у магазинах ми зафіксували у договорах оренди. Для контролю організували службу внутрішнього аудиту та розробили аналітичний інструментарій.
Від створення нової концепції до дня відкриття ТРЦ – довгий шлях. Роботою яких підрядників ви задоволені найбільше? Із ким порадите співпрацювати колегам з ринку?
Серед підрядників, з якими ми співпрацювали під час реконцепції, понад 20 компаній. Найбільш плідною та комфортною була співпраця з:

1) проєктним бюро UVT Group, надавали послуги з проєктування і розробки нового інтер'єру та екстер'єру;

2) ТОВ «АКМЕБУД», відповідали за внутрішнє оздоблення і сантехнічні роботи;

3) ПП «АСФ», поставляли алюмінієві композитні панелі для реконструкції фасадів;

4) ТОВ «Діодіка», надавали послуги з конструювання, виробництва, монтажу та налаштування систем зовнішнього і внутрішнього освітлення;

5) BRAIN TANK – розробили новий фірмовий стиль і дизайн для рекламних кампаній;

6) KITASS – виробник меблів.

Які висновки перших днів роботи ТРЦ у новому форматі?
7 грудня ми прийняли понад 42 тисячі гостей! Це рекордний показник за всі 16 років роботи ТРЦ! День відкриття реконструйованого ТРЦ Караван для нас не просто свято, а новий етап розвитку торгової нерухомості і шопінгу в Києві та Україні. Ми стали першими, хто дав киянам можливість купувати продукцію міжнародних брендів за доступними цінами в торговому центрі європейського рівня і при цьому розумно використовувати свій час, адже ТРЦ знаходиться у зручній транспортній доступності.
Довідка
Караван Outlet — київський торгово-розважальний центр у форматі аутлет. Серед якірних орендарів ТРЦ: гіпермаркет «Ашан», ДРЦ Fly Park, перший кінотеатр-дискаунтер Multiplex. Fashion-галерея Караван Outlet представлена операторами Reserved, LC Waikiki, Levi's, GAP, Lerros, Colin's, Guess, SuperDry, Arber, Lacoste, Tommy Hilfiger, Adidas, Baldinini та іншими.
НОВИНИ РИНКУ
Контакти
+38 044 232 98 40
a.schlapak@gmail.com
pressmallsclub@gmail.com


Поштова адреса
Київ, а/с 120, 01033