Тексти
Новини

Французький бренд Lacoste відкрив концептуальний бутик в Gulliver

5 березня на першому поверсі ТРЦ Gulliver запрацював оновлений магазин французького бренду Lacoste. Новий формат передбачає збільшення площі на 40%, на сьогодні оновлений формат Le Club - близько 200 кв метрів, а також розширення асортименту від чоловічого, жіночого одягу і до взуття та аксесуарів з нової колекції Lacoste.


Концепція, що раніше була у стилі Agora, кардинально змінилася. І тепер це абсолютно новий концепт, що відображає цінності засновника бренду Jean René Lacoste та містить елементи тенісного корту.

Світлі тона з великою кількістю дерев'яного декору додають магазину преміальності, а речі, що розташовані по всій території магазину, нагадують про історію бренду Lacoste. У новому форматі Le Club покупці не тільки купуватимуть якість Lacoste, а й отримуватимуть преміальний досвід обслуговування.

Вперше концепт LeClub був відкритий в Україні в грудні 2019 року. На сьогоднішній день в Києві відкрито три магазини нового формату.

Довідка

Торгово-розважальний центр Gulliver розміщений в історичному і одночасно адміністративно-діловому центрі Києва. Він став ексклюзивним в усіх відношеннях – з точки зору масштабу, розкоші, дизайну і набору різноманітних послуг.
Коли Ви заходите до торгово-розважального центру, потрапляєте у 8-рівневий атріум, відчуваєте повітря і простір. Подібні рішення були запозичені із найбільш сучасних проектів, реалізованих Дубаї, Гонконзі і Лондоні.
На величезній території торгово-розважального центру з першого по четвертий поверхи розмістилися 130 магазинів різних профілів: модного, класичного і молодіжного одягу, взуття, товарів для спорту, дітей та оселі, подарунків і аксесуарів, в тому числі бренди іспанської групи Inditex (Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Pull and Bear, Oysho), бренди польської групи LPP (Reserved, Mohito, Cropp Town, House), також в нашому ТРЦ багато брендів відкрили свої перші магазини в Україні, як, наприклад, бутик Versace Collection.
На п'ятому і шостому поверхах розмістився боулінг на 24 доріжки з відокремленими VIP-зонами, баром і караоке, ресторани мережі «Альмерія-плаза», дитяча гральна зона.
На сьомому і восьмому поверхах кінотеатр «Оскар» на 6 зал з власним рестораном і кафе.
На самому даху з фітнес-клубу з 25-метровим басейном відкривається панорамний вигляд на Київ.