Тексти
Новини

Лідер серед ТРК Дніпра: «МОСТ-сіті» відзначає 15-річчя

Сьогодні ТРК «МОСТ-сіті» - візитна картка Дніпра, і вже важко уявити собі центр міста без цього відомого торгово-розважального комплексу.

Ще 15 років тому на місці ультрасучасної будівлі були старі будинки з пошкодженими фасадами, розбиті тротуари та стихійні ринки. На сьогодні комплекс загальною площею 117 000 кв. м об'єднує торгово-розважальний центр, 12-поверховий бізнес-центр, 21-поверхові житлові апартаменти і 2-рівневий даховий паркінг.


Амбіційний проєкт забудови цілого кварталу і зведення знакового для міста об'єкта успішно реалізувала дніпровська девелоперська компанія Alef Estate за підтримки інвесторів - Вадима Єрмолаєва і Валерія Кіптика.


Компанія-забудовник подбала про удосконалення транспортної та пішохідної інфраструктури в прилеглих кварталах. Були побудовані «Автопорт», який суттєво покращив транспортну систему Дніпра, бізнес-центр «Призма» і ТЦ «Новий Центр». Найкраще розташування в місті, доступні об'єкти інфраструктури в синергії з сучасним дизайном щодня забезпечують стабільно високий трафік відвідувачів. «МОСТ-сіті» постійно удосконалює свій tenant-mix і приділяє особливу увагу роботі з орендарями. Сукупність цих параметрів - показник ефективної діяльності всього комплексу.


Щорічні реновації, які реалізуються з урахуванням сучасних тенденцій: оновлення інтер'єру та фасаду комплексу, модернізація інженерних систем і комунікацій, ретельне утримання прилеглої території, - дозволяє «МОСТ-сіті» зберігати пальму першості в Україні протягом 15 років.


За рік після відкриття торгово-розважальний комплекс був визнаний кращим об'єктом для ритейла, а в 2010 році отримав державну премію в галузі архітектури. У 2020 році ТРК у черговий раз підтвердив звання «Кращого торгового центру Дніпра».


Завдяки результативній діяльності менеджменту і регулярному використанню інноваційних технологій «МОСТ-сіті» зарекомендував себе на ринку нерухомості як приклад сучасного погляду на архітектуру міського середовища.


Незважаючи на вже наявні досягнення, дніпровський ТРК не збавляє обертів. Поруч з комплексом реалізується зведення ТДЦ «Перехрестя». Торгово-діловий центр буде з'єднаний з «МОСТ-сіті» за допомогою пішохідного мосту на другому рівні. Об'єднання цих об'єктів надасть жителям Дніпра ще більше можливостей для комфортного шопінгу і розваг, а також створить додаткові умови для ведення бізнесу. «Перехрестя» увійде до складу монументального комплексу «Брама».

До свого ювілею ТРК «МОСТ-сіті» готує для відвідувачів чудове свято «Симфонія МОСТ-мажор», яке відбудеться 17 вересня. Гостей чекає атмосферний вечір музики в кращих традиціях величної класики. Хедлайнер святкування - проєкт-сенсація, єдиний жіночий оркестр Queens Orchestra.
Початок програми заходу о 16:00.
Запрошуємо разом зіграти «Симфонію МОСТ-мажор» і зарядитися яскравими емоціями!

Довідка

Багатофункціональний комплекс «МОСТ-сіті»(м. Дніпро) є одним з найбільш масштабних комплексів в Україні, це об’єкт загальноміського значення, який включає в себе: торгово-розважальний комплекс «МОСТ-сіті», житлові апартаменти, бізнес-центр з офісами класу «А».
ТРК «МОСТ-сіті» знаходиться біля Центрального мосту і займає цілий квартал вулиць: Глінки, Коцюбинського, Харківської та Князя Володимира Великого.
Створений і спроєктований з урахуванням новітніх технологій, ТРК «МОСТ-сіті» став втіленням комфорту, краси і успішності в області комерційної нерухомості.
Зручні планування і сучасне інженерне оснащення дозволяють комфортно почуватися в ТРК як орендарям, так і відвідувачам.

Компанія Alef Estate (місто Дніпро)за 20 років існування на ринку реалізувала близько 400 000 кв.м. торгової, житлової та офісної нерухомості.
Об’єкти Alef Estate не є шаблонними, кожен з них має власний архітектурний вигляд і функціональне призначення. На даний момент можна стверджувати, що елітна нерухомість Дніпра знайшла своє втілення і реалізацію саме в об’єктах Alef Estate. І, безумовно, всі проєкти компанії мають на меті прикрасити місто.