Тексти
Новини

Канікули в Гоґвортсі на Даринку

Цими вихідними 23 та 24 жовтня у гостей Даринка є унікальна можливість відчути себе справжнім учнем школи магії, відвідати хеловінський ярмарок, показ тематичних костюмів, броканд та скупитись у Хеппі Шопі.


Розважальна програма
Усі герої улюбленої історії зберуться в одному місці, щоб влаштувати свято з різноманітними активностями, конкурсами та веселощами, навіть розподільним капелюхом, який визначить, до якого факультету ви потрапите.
Протягом двох днів з 12:00 до 18:00 на Головній сцені на вас чекає насичена розважальна програма:
- парад Збірної Ґрифіндору з квідича;
- майстер-клас з виготовлення снитчу з полімерної глини;
- майстер-клас з виготовлення кулону з побажанням.
Не забудьте додати барв до свого настрою, відвідавши зону з аквагримом, де вам допоможуть перевтілитись у бажаний образ та влитись у загальну атмосферу магії.


А о 15:00 на всіх відвідувачів чекає Магічне шоу учнів школи Гоґвортс.
Всі, хто прийде на свято у тематичному костюмі, отримають приємні подарунки.
Вже традиційно у прикасовій зоні Сільпо на ласунчиків чекає безкоштовна солодка вата, а також сім безкоштовних селфірумів для топового контенту на території молу.

Хеловінський ярмарок
Ярмарок відкривається з 23 жовтня – тут ви зможете обрати моторошні, страшенно гарні та вражаючі атрибути до свята. Не пройдіть повз локації з тематичними товарами: різноманітними костюмами, спеціальним гримом та аксесуарами.

Показ хеловінських костюмів
24 жовтня - унікальна можливість відвідати моторошний показ мод на Даринку. О 14:00 відбудеться модне шоу від арт-ательє «Інфанта Карнавал» та продюсерського центру «Babyphotostars». Усі костюми з показу будуть доступні у продажі.

Хеловінський дитячий Брокант
Будемо продавати непотрібне та купувати потрібне. Збирайте усі іграшки, книжки та інші речі, якими ваша малеча давно не користується й беріть участь у крутезному розпродажі. Або готуйте гроші, аби придбати те, про що давно мріялось, тільки за приємними цінами. Брокант відбудеться 24 жовтня у локації Хеппі Шопу з 12:00 до 17:00.
Адже 23 та 24 жовтня з 12:00 до 19:00 жовтня до маркет-молу повертається інтерактивна гра «Хеппі Шоп», участь в якій дасть змогу отримати винагороду!


Довідка
Маркет-молл «Даринок» – унікальний торговий об’єкт, який є симбіозом сучасного торгового центру й традиційного ринку. На загальній площі 68 000 кв. м розташовані магазини з одягом, аксесуарами й взуттям, весільна галерея, поверх дитячих магазинів, 2 поверхи меблів загальною площею 10 000 кв. м, один з найбільших у Києві секторів верхнього одягу зі шкіри та хутра площею 2 730 кв. м, коворкінг Platforma Office Club від Coworking Platforma загальною площею 3 700 кв. м на 800 посадкових місць і багато іншого.
До послуг відвідувачів – розвинута інфраструктура: кафе, банківські відділення, пункти обміну валюти, майстерні для ремонту одягу, взуття, ювелірних прикрас, хімчистка, безкоштовне паркування на 1 600 машиномісць.