Тексти
Новини

У Рівне повертається Multiplex. Його відкриють у ТРЦ «Екватор»

Кінотеатр Multiplex у ТРЦ «Екватор» відкриється восени 2020 року. Це буде найбільший сучасний кінотеатр у регіоні, площею понад 2000 кв.м. Рівненський Multiplex матиме 5 залів, де зможе прийняти більш ніж 700 глядачів.

Multiplex у Рівному працював у приміщенні кіноцентру «Ера» до 14 травня 2018 року, потім орендодавець закрив кіноцентр. У січні 2020 рівняни подали петицію у Міську раду про повернення кінотеатру. Вона набула розголосу і вже за три дні зібрала 300 необхідних голосів, тому «Екватор» та Multiplex особливо раді повідомити новину про співпрацю і готовність цієї осені потішити мешканців Рівного відкриттям нового кінотеатру.

Рівненський Multiplex працюватиме за адресою: вул. Макарова, 23.

Екватор — національна мережа торгових та торгово-розважальних центрів України. Сукупна GLA —197 985 кв.м. Розташовані у Полтаві, Рівному, Чернівцях, Бердянську та Харкові. Понад 20 млн. осіб щорічно відвідує торгові центри під брендом «Екватор». 

Multiplex — найбільша мережа кінотеатрів, що працює у 16-ти містах України. Кіномережа заснована у 2003-му році і відтоді компанія задає тренд у вітчизняній індустрії кінопрокату на сучасні багатозальні кінотеатри.