Тексти
Новини

Перший одеський GAP відкривають у ТРЦ Riviera

Перший в Одесі магазин культового американського бренду GAP навесні відкриється в торгово-розважальному центрі Riviera.

Магазин займе просторе приміщення площею 301 кв.м та розташується на перетині fashion-галереї і вхідної групи, яка веде до фудкорту з McDonalds і кінотеатру Multiplex.

Понад 50 років GAP створює денім та повсякденний одяг. Колекції GAP втілюють справжній оптимізм, поєднуючи класику та сучасність, комфорт та увагу до деталей, якість та стиль.

ТОВ «ГАП Україна» створена турецькою компанією Fiba Retail. Крім мережі GAP, турецька Fiba Retail в Україні розвиває по франшизі магазини британського бренду Marks & Spencer, який теж представлений у ТРЦ Riviera.

Riviera
— професійний торгово-розважальний центр, який працює в Одесі з 2009 року. Загальна площа комплексу складає 82.000 кв.м, торгова — 66.000 кв.м. Усього в ТРЦ Riviera 190 магазинів, в тому числі: боулінг з більярдом і караоке City Bowling, дитячий розважальний центр з кафе «Леопарк».

Ексклюзивно в Одесі в ТРЦ Riviera, представлені такі магазини: Zara, Bershka, Pull & Bear, Oysho, Stradivarius, Marks & Spencer, De Facto, NYX Professional make up, Obag store, Intimissimi, Calzedonia, Tezenis.

У будні відвідуваність ТРЦ досягає 18.000 гостей, у вихідні — понад 30.000 гостей.

Оренда приміщень: yuliia.humenska@riviera.com.ua
Маркетинг і оренда островів: ian.shkuro@riviera.com.ua
Реклама: marina.sharmanova@riviera.com.ua