Тексти
Новини

Офіційно: Анна Чуботіна призначена Генеральною директоркою Arricano

12 грудня на зборах Ради директорів Arricano Real Estate plc Анна Чуботіна була призначена Генеральною директоркою на постійній основі. 20 вересня 2019 року Анна прийняла повноваження керівництва компанією як виконуюча обов’язки.

Найближчі цілі та корпоративні пріоритети Анна Чуботіна прокоментувала так:

«Для мене це велика честь та особистий виклик очолити компанію, яка у багатьох аспектах є лідером на ринку торгової нерухомості України. Ми і надалі будемо фокусуватися на підвищенні ефективності та дохідності наших діючих торгово-розважальних центрів та розвитку нових проектів, які знаходяться на стадії девелопменту. Наші пріоритети — це посилення конкурентних переваг кожного ТРЦ як у Києві, так і в регіонах, пошук нових форматів взаємовигідної співпраці із орендарями, результативних інструментів маркетингового просування, розвитку команди та інновацій у площині менеджменту».

До призначення на посаду Генеральної директорки Анна Чуботіна керувала департаментом торговельних площ Arricano Real Estate plc. У сфері комерційній нерухомості Анна працює 17 років, в тому числі 9 років на позиції керівника відділу торговельних площ у компанії JLL Україна.

У професійному портфоліо Анни — співпраця з такими гравцями ринку нерухомості як Svitland Ukraine LLC, Amstar Europe, King Cross & Komfort Invest, XXI Century, DCH Real Estate, «Край Проперті», а також проєкти ТРК «Проспект» (Київ), ТРЦ Sky Mall (Київ), МФК SilverBreeze (Київ), ТРЦ «Магелан» (Харків), ТРЦ Victoria Gardens (Львів) та інші.

Arricano
— провідний девелопер торговельних центрів в Україні із європейськими інвестиціями. У 2013 році акції компанії були розміщені на Альтернативному ринку інвестицій (AIM) Лондонської фондової біржі. Сьогодні компанія Arricano володіє та управляє п’ятьма збудованими торговельними центрами та володіє часткою 49,9% акцій торговельного комплексу Sky Mall, а також земельними ділянками для подальшого будівництва трьох об’єктів, які знаходяться на стадії проектування.