Тексти
Новини

Нові відкриття у Blockbuster Mall – результат роботи брокериджу NAI Ukraine

Відділ брокериджу NAI Ukraine повідомляє, що у ТРЦ Blockbuster Mall у грудні відкрились 7 нових магазинів.


Завітайте до нового великого магазину одягу Sinsay у Blockbuster Mall!
Бренд Sinsay, створений у 2013 році, присвячує свої колекції молодим дівчатам, які шукають натхнення для повсякденних образів, а також оригінальні вбрання для вечірок. Відмінна риса бренду – одяг зі сміливими візерунками та принтами, а також нестандартні аксесуари.
Бренд входить у групу компаній LPP, яка є польським виробником одягу та представляє 5 брендів: Reserved, House, Cropp, Mohito та Sinsay.

Мультибрендовий магазин взуття District у Blockbuster Mall відкрито!
У магазині представлене тільки оригінальне взуття таких брендів як: Nike, Dr. Martens, Converse, New Balance, Puma, Saucony, Timberland, Fila та інші.

Відчинив свої двері магазин верхнього одягу Prima Shop у Blockbuster Mall
Prima Shop – це магазин, в якому представлені колекції провідних виробників жіночого та чоловічого верхнього одягу. У асортименті магазину дублянки, парки, шуби, пуховики, шкіряні куртки та пальто.
Бренд існує на ринку з 2004 року та має клієнтів по всій території України.

6 грудня Jysk відкрив новий магазин у ТРЦ Blockbuster Mall, який є особливим для компанії – це 1000-й магазин Jysk по всьому світу у новому форматі 3.0!
Формат 3.0 запровадили в Jysk у 2017 році. Головною метою цієї трансформації було покращення клієнтського досвіду, а також формування нового сприйняття у покупців – зокрема, покупки в Jysk стали більш атмосферними, комфортними та приємними.

Відкриття 16 грудня у ТРЦ Blockbuster Mall проходило особливо гучно: святкові знижки до 70%, подарунки та додаткові акційні пропозиції.

Запрошуємо до нового Andre Tan у Blockbuster Mall!
Одяг Andre Tan – це втілення елегантності. У речах дизайнера гармонійно поєднуються ультрасучасні тренди та зручність, вишукана розкіш та національна самобутність. Шанувальникам бренду подобається увага до найдрібніших деталей та можливість підібрати стильний гардероб для фігури будь-якого типу.

Дизайнер Андре Тан створює капсули, що відповідають потребам жителів міста.

Сьогодні в Україні відкрито понад 50 магазинів Andre Tan у найбільших містах країни, а сам бренд випускає 4 лінії одягу.

Вітаємо з відкриттям Anabel Arto у Blockbuster Mall!
Anabel Arto – молодий бренд, що з'явився в 2008 році, а вже зараз білизну та купальники цієї торгової марки можна побачити на моделях, що беруть участь у конкурсах краси по всьому світу.

Місія бренду – допомогти жінці проявити чуттєвість, елегантність, жіночність, а також завжди бути впевненою в собі. Дизайнери і професійні технологи Anabel Arto постійно розширюють асортиментний ряд, випускаючи новинки щомісяця.

Новий бренд білизни та одягу для дому Obrana теперь у Blockbuster Mall!
Obrana – це індивідуальність, особливість, душа та комфорт. Бренд був створений з думкою про українських жінок. Щоб вони завжди відчували себе гарними, будучи вдома або збираючись на важливу ділову зустріч.

Також очікуємо на відкриття нового підписанта грудня – магазин одягу GD Cashmere!

Довідка
NAI Ukraine – українське представництво мережі консалтингових компаній NAI Global, що входить до ТОП-3 світових брендів на ринку нерухомості, одного з найбільших глобальних брокерів, який представлено у 55 країнах, 400+ офісах із 7000+ працівників.
Під управлінням компанії перебуває понад 38 млн кв. м, а її річний обіг становить $45 млрд. NAI Global є дочірньою структурою компанії C-III Capital Partners. Це один із найбільших гравців на американському ринку інвестицій в нерухомість, що розпоряджається понад $150 млрд.
NAI Ukraine - це понад 100 об'єктів, введених в експлуатацію в Україні, Молдові, Грузії.
3 000 000 кв. м зданих в оренду площ.
Понад 700 консалтингових проєктів.
Більше 20 міжнародних премій у галузі нерухомості.