Тексти
Новини

Магазини групи Іnditex відновили роботу в ТРЦ Respublika Park. Перші фото з відкриття через 2 роки

Вже з 3 квітня у ТРЦ “Республіка Парк” можна завітати на шопінг до магазинів всесвітньо відомих брендів Zara, Bershka, Pull&Bear, які належать іспанській компанії Inditex.
«Можемо підтвердити інформацію про відновлення роботи магазинів Zara, Bershka, Pull&Bear. Також очікуємо найближчими днями на відкриття Stradivarius, Massimo Dutti, Oysho”, – прокоментувала комерційна директорка ТРЦ Олена Яценко.
Inditex надає пріоритет безпеці співробітників і клієнтів, тому було важливим адаптувати плани до ринкових обставин. Деяких українських співробітників відправили на навчання до Польщі для підготовки до повернення на роботу.
«Відновлення роботи магазину Zara — одне з найочікуваніших повернень нашого ТРЦ, — додала директорка. — Ми вдячні команді Inditex за їхню довіру до “Республіка Парк”. В складні часи для України дуже важливо відновлення роботи магазинів світових брендів. Це підтверджує віру в нашу країну та спільне майбутнє. Ми впевнені, що шанувальники Zara будуть у захваті від новинок бренду. Запрошуємо всіх на захопливий шопінг до Respiblika Park».
Zara — найкраща у визначенні трендів. Одна з головних відмінностей Zara від інших ритейлерів — концепція fast fashion або миттєва мода, яка змінюється разом зі зміною трендів та побажань покупців. Її працівники проводять детальний аналіз одягу та безперестанку стежать за тим, хто у що одягнений — від колекцій будинків моди, зірок на червоних доріжках та акторів у фільмах до звичайних перехожих на вулицях.
У новій весняній колекції Zara представлені головні тенденції цього сезону. Колекція пропонує свіжий погляд на модні тренди, акцентуючи на деталях, які підкреслюють елегантність у повсякденному одязі. Ця колекція є відображенням сучасної жіночності, пропонуючи вишуканість у кожному елементі

Крім найбільш відомого у світі Zara в магазинах ТРЦ Respublika Park можна буде придбати товари інших брендів компанії Inditex, включаючи Massimo Dutti з його оновленим поглядом на офісний стиль, Stradivarius, який вносить яскраві акценти та легкість у молодіжний гардероб, Bershka, Pull&Bear з колекціями найновіших модних трендів в рамках характерних для брендів стилів та Oysho, з акцентом на комфорт для дому та активного відпочинку.
Магазин Zara, провідного бренду Inditex відновлює роботу в ТРЦ «Республіка Парк» одним із перших в Україні. Реалізований в впізнаваному стилі зі втіленням сучасних трендів, він розташований в найбільшому приміщенні fashion-універмагу площею 3 289 кв.м. Флагманський магазин представляє найновіші модні тренди в рамках характерного для бренду стилю, підкреслюючи приорітет Inditex у великих торговельних площах, що забезпечують відвідувачам комфортний та всебічний шопінг-досвід.

Загалом в ТРЦ «Республіка Парк» представлені шість магазинів компанії Inditex з загальною площею 7 170 кв.м, демонструючи стратегію компанії - просторі та зручні місця для покупок. Магазини Pull&Bear та Bershka, з площами 939 кв.м та 929 кв.м відповідно, пропонують відвідувачам широкий асортимент товарів в комфортних стильних сторах. Massimo Dutti з площею 824 кв.м, Stradivarius на 660 кв.м, та Oysho, розташований на 535 кв.м, також підкреслюють важливість просторих торговельних площ для Inditex. Ці магазини не тільки сприяють кращому представленню товарів, але й забезпечують покупцям більш приємний та ефективний шопінг-досвід, дозволяючи брендам глибше зануритись в потреби та вподобання своєї аудиторії.
Довідка.
Respublika Park — супер-регіональний ТРЦ, відкритий у листопаді 2021 року в Києві, загальною площею 300 000 кв.м. Власником ТРЦ є австрійська компанія Trafin Consulting und Entwicklungs GmbH, яка була створена у Відні в 2013 році та спеціалізується на сфері нерухомості. Наразі акціонер Республіка Парк активно працює на ринках нерухомості в Центральній та Східній Європі. Trafin здійснює значні інвестиції в торгові, готельні та житлові комплекси у багатьох країнах та є вагомим учасником інвестиційного сектору української економіки як акціонер ТРЦ Respublika Park.