Тексти

ТРЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА» запустив безпечну безконтактну реєстрацію чеків

Клієнти ЗЛАТА ПЛАЗА можуть безпечно онлайн зареєструвати покупку для участі в маркетинговій акції, для цього їм не обов’язково заповнювати паперову анкету на інфорстійці ТРЦ. Основна мета нового способу реєстрації — зменшити кількість контактів людей між собою.

Кожен, хто здійснив покупку від 499 грн, може заповнити форму на офіційному сайті ТРЦ на прикріпити фото свого чеку. Якщо анкету заповнена правильно, то на телефон клієнта автоматично приходить смс-повідомлення, що він став учасником акції. Для тих, не може зареєструвати покупку онлайн, ТРЦ залишив можливість класичної реєстрації на інформаційній стійці.

«Безпека клієнтів — наше першочергове завдання. Одночасно розуміємо, що потрібно підтримувати орендарів та проводити маркетингові акції для стимуляції покупок. Ми вирішили, що в такому випадку безконтактна реєстрація — це найкраще рішення. Така онлайн форма спрощує процес реєстрації для клієнта, тому ми плануємо використовувати її й після завершення карантину», — зазначив Олександр Оверчук, СЕО ТРЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА».


Ознайомитися із формою можна на сайті ТРЦ