На 1-му поверсі ТРЦ Gulliver відкрився перший ювелірний магазин бренду Elizabeth Jewelry площею майже 50 кв. м, де зібрані вироби з благородних металів і дорогоцінного каміння.
Основна ідея бренду — розкіш ювелірних виробів повинна бути доступна кожному. Тому клієнт може підібрати виріб на будь-який смак. Цінова політика нового українського бренду починається від 499 грн і вище. Засновниця бренду Ірина Гладько хоче, щоб прикраси від Elizabeth Jewelry доповнювали повсякденну елегантність і у той же час передавалися з покоління в покоління, несли в собі нагадування щасливих хвилин життя і теплі спогади про дорогих серцю людей.
![](https://static.tildacdn.com/tild3735-3030-4130-b933-633033643963/Elizabeth1.jpg)
На полицях магазину Elizabeth Jewelry присутня як класика — вироби та колекції поза часом, що актуальні завжди, так і капсульні VIP-колекції, відповідні до світових тенденцій з додаванням української автентичності.
![](https://static.tildacdn.com/tild6262-3236-4763-b562-643737353062/Elizabeth2.jpg)