Тексти
Новини

Маркет-молл «Даринок» подовжує графік роботи в будні дні

Столичний маркет-молл «Даринок», tenant mix якого налічує понад 3 000 торгових точок, змінив графік роботи і відтепер працюватиме в будні дні з 10:00 до 22:00. Зміни в розкладі покликані надати гостям можливість зайнятися шопінгом й після роботи, а також збалансовано розділити потік відвідувачів, які зазвичай здійснювали покупки у вихідні.


Віднині гостям маркет-моллу не потрібно квапитися якомога раніше завершити робочий день, щоб встигнути повноцінно відвідати торговий об’єкт. (Адже раніше «Даринок» працював до 20:00). Подовжена година роботи дозволить спокійно пройтися магазинами та рядами «Даринку», приміряти й оцінити товари, а також поторгуватися з продавцями в межах кампанії «Торгуйся!». Крім того, графік розподілить відвідуваність протягом дня, що дозволить зменшити концентрацію людей у найпіковіші години роботи.

«Ми діємо в інтересах відвідувачів й орендарів, – говорить директор маркет-моллу «Даринок» Єгор Верлооченко. – З впровадженням карантину вихідного дня переглянули таймінг роботи торгового об’єкту, щоб зробити його якомога комфортнішим та вигіднішим як для гостей, так і для пулу орендарів. Розуміння того, що потік відвідувачів на вихідних, який складає 25 000 - 30 000 людей, буде розподілятися на будні, стимулювало нас подовжити роботу для уникнення скупчень. Важливим було й надати можливість споживачам завітати у маркет-молл у будні в зручний для них час – після роботи. Окрім підтримки орендарів зі сторони маркет-моллу, нововведення стане можливістю частково компенсувати дохід вихідного дня. Прогнозуємо, що трафік у будні дні виросте на 20%».

Бонусом для покупців стануть й додаткові промо-акції, які «Даринок» запускає в межах оновленого графіку роботи магазинів. Зокрема, з 18 до 30 листопада у маркет-моллі будуть діяти «Хеппі години», під час яких відвідувачі можуть отримати сертифікати номіналом від 200 до 300 грн від магазинів «Сільпо», EVA, Comfy, «Дім посуду», Burger Sushi Point, Esotique, «Срібний вік», UA Krasa та інших.

Усі гості, які здійснили покупку на суму від 100 грн у магазинах «Даринку» з 10:00 до 21:45 (крім супермаркету «Сільпо», «Нової Пошти», «Укрпошти», закладів харчування, магазинів з тютюновими виробами, сервісів та банківських відділень), того ж дня з 20:00 до 22:00 можуть обміняти чеки на заохочення – самостійно витягнувши один з конвертів з лототрону, в яких знаходяться сертифікати різної номінальної вартості. Щодня протягом дії акції «Хеппі години» перші 50 учасників отримають свої гарантовані заохочення.

Офіційні правила за посиланням.


Зауважимо, у суботу та неділю «Даринок» зачинений у зв’язку з карантином вихідного дня, який запровадив Кабінет Міністрів України. Але окремі торгові точки, яким дозволено здійснювати підприємницьку діяльність, працюють на території маркет-моллу й у вихідні: «Сільпо», «Фітомаркет», «Нова Пошта», «Аптека доброго дня», «Укрпошта» (у суботу) та банківські відділення.

Маркет-молл «Даринок» працює з дотриманням усім вимог безпеки задля зупинення поширення пандемії. На входах встановили безконтактні диспенсери з антисептиками, у приміщеннях нанесли наклейки на відстані 1,5 м для контролю дистанції, установили вендінговий апарат з продажу захисних масок, посилили роботу служби клінінгу. Системно проводиться регулярна дезінфекція контактних поверхонь і розподіляються потоки відвідувачів по різних входах задля уникнення скупчення.

Крім того, торговий об’єкт спільно з Visa та «Ощадбанком» реалізує програму, спрямовану на мінімізацію готівкових розрахунків. За допомогою технології ОщадPay на базі Visa Tap to Phone, смартфони орендарів стають POS-терміналами без використання додаткового обладнання. Водночас з боку покупців не потрібно ніяких додаткових дій: оплатити товар або послугу можна за допомогою безконтактної карти, смартфона, годинника або інших гаджетів з NFC-модулем.

Довідка
Маркет-молл «Даринок» – унікальний торговий об'єкт, який є симбіозом сучасного торгового центру й традиційних ринкових рядів. Кількість орендарів – понад 3 000 суб’єктів. На площі в 68 000 кв. м розташовані зали одягу, аксесуарів та взуття, весільна галерея, 2 поверхи меблів та поверх дитячих товарів, найбільший у Києві сектор виробів зі шкіри та хутра.