Тексти
Новини

Чого хочуть клієнти ТРЦ: дослідження та реновації в Riviera

Найпростіший спосіб дізнатися, чого бракує відвідувачам торгово-розважального центру – запитати їх про це. У серпні 2019 року команда ТРЦ Riviera ініціювала велике опитування клієнтів про те, які івенти їх приваблюють, яких магазинів і ресторанів бракує та ще багато іншого. Malls Club публікує найцікавіші коментарі клієнтів ТРЦ та розповідає про зміни в Riviera, які вже реалізовані.

7 найцікавіших тез дослідження ТРЦ Riviera


  1. Найбільш впливовими факторами вибору торгового центру для здійснення покупок відвідувачі Riviera називають ціни (47,7%), асортимент товарів (40,3%), якість товарів (38,5%) і місце розташування (34,0%).
  2. 30,3% відвідувачів відзначили, що серед розваг Riviera всього вистачає. Решта клієнтів називали, що бракує кінотеатру (14,2%), фітнесу (8,5%), льодового катка (5,9%), атракціонів для дітей (5, 0%).
  3. На питання «що може змусити відвідувати ТРЦ Riviera частіше?» найчастіше відповідали: нові дитячі магазин, відомі бренди одягу і нові ресторани.
  4. Серед найбільш очікуваних у ТРЦ ресторанів відвідувачі назвали операторів швидкого харчування.
  5. 45% відвідувачів Riviera чули про заходи, які проходили в ТРЦ нещодавно. Частіше за інші клієнти відвідали такі: Ніч розпродажів з Пара Нормальних, Комфі акція, Odessa Fashion Days, сімейний фестиваль Leroy Merlin.
  6. Серед найбільш ефективних заходів у ТРЦ – великі лотереї (31,5% цільових відвідувань), сімейні фестивалі (24,8%), відкриття магазинів (19,8%), Дні / ніч розпродажів з концертами (19,7%).
  7. Серед найбільш помітних рекламних носіїв ТРЦ респонденти назвали такі: фасадні банери, відео-плазми, внутрішнє радіо ТРЦ, білборди по Одесі і Котовському, реклама на / в транспорті, в онлайн-ЗМІ; соціальних мережах, у ліфтах, на популярних радіостанціях.

На які запити відвідувачів уже відреагувала команда ТРЦ Riviera


1) Підсилена розважальна складова ТРЦ: відкрився кінотеатр мережі Multiplex у новому форматі. У ньому діє перший в Україні зал з технологією ScreenX, який дозволяє дивитись кіно у форматі 270 градусів.

2) Заявлено відкриття 8 нових брендів
У форматі магазину: Gipfel (посуд і аксесуари для кухні), Lolly pop (солодощі з Європи і Америки, зокрема бренди Oreo, Milka, Ritter Sport, Jelly Belly, Kinder, M & M’s, Haribo, Schogetten, Wonka, Lindt, Nestle, Hubba Bubba, Hershey’s, Nutella), MILANGE (офіційний дилер європейських торгових марок нижньої білизни та одягу для дому і відпочинку) та відома на ринку марка Oodji.

У форматі острівця: SKRIPKA (бренд одягу, постійний учасник одеського фестивалю «Гешефт»), Be OM (ще один учасник «Гешефт», український бренд базовою одягу), LORIS Perfume (аромати для дому), Pretty Unni (перший офіційний дистриб’ютор бренду корейської косметики Pretty Unni в Україні).

3) Створено додатковий канал комунікації в онлайн – телеграм-бот ТРЦ Riviera. Бот дозволить здійснювати збір лідів, збільшити охоплення, розміщувати актуальну інформацію про знижки, акційні пропозиції, події та послуги. Забезпечить гейміфікацію навігації по ТРЦ і багато іншого. Щоб оцінити його роботу, натисніть тут.

«У 2020 році плануємо більше Днів розпродажів, лотерей за чеками, приділимо увагу більш яскравим фото-зонам, сімейним фестивалям і спортивним заходам, проведемо концерти відомих артистів та відкриття нових брендів» – коментує старший консультант за маркетингу ТРЦ Riviera Ян Шкуро.


ТРЦ Riviera – один з найбільших торгово-розважальних центрів у південному регіоні, торгівельна площа – 66.000 кв.м. Якірні орендарі ТРЦ: Ашан, Inditex, Multiplex, Leroy Merlin, LPP, Ultragroup, MNS, New Yorker, Marks & Spencer, Comfy, Спортмастер.

Оренда магазинів у ТРЦ Riviera: yuliia.humenska@riviera.com.ua
Оренда островів та реклама: ian.shkuro@riviera.com.ua