Тексти
Кейси

Андрій Половченко: «Пул орендарів, який ми постійно вдосконалюємо, закриває всі базові потреби нашого відвідувача»

ТРЦ «АВРОРА» (Запоріжжя) - яскравий приклад торгового центру, який активно розвивається, з концепцією ТРЦ для всієї родини, цікавим для жителів міста tenant-mix, який постійно оновлюється і поповнюється, і грамотним управлінням, що підтвердила робота об'єкта в умовах пандемії.


«Хоча рік ще не закінчився, не закінчилася запущена на початку року реконструкція ТРЦ, і не зрозуміло, які сюрпризи ще може піднести пандемія, вже зараз можна сказати, що і торговий центр, і орендарі виробили тактику роботи в періоди жорстких карантинних обмежень», - вважає Андрій Половченко, виконавчий директор ТРЦ «АВРОРА».


Ми говоримо з Андрієм про орендарів, BTL, вакцинацію та плани на майбутнє.

Які унікальні для Запоріжжя оператори, опції і можливості присутні в ТРЦ?
На сьогоднішній день ТРЦ «АВРОРА» залишається єдиним повноцінним торгово-розважальним центром в Запоріжжі, з тризальних кінотеатром Multiplex і дитячим розважальним центром SmilePark. Пул орендарів, який постійно вдосконалюється, закриває всі базові потреби нашого відвідувача: від оновлення гардеробу до походу в кіно.

Про пул орендарів: чого не вистачає ТРЦ? Яка категорія ритейлерів ідеально вписалася б в концепцію?
Бракує тільки площі, щоб задовольнити запити ритейлерів для розвитку торговельних мереж в місті. (Посміхається).
Що стосується tenant-mix, то ще в травні керуючою компанією був переглянутий середньостроковий план розвитку ТРЦ і прийнято рішення про реконструкцію кількох поверхів з метою посилення групи фешн сильними мережевими операторами.
Так, були підписані договори оренди з компанією LPP Україна по відкриттю брендів Sinsay, Cropp, House, які вперше з'являться в Запоріжжі.
Залучені в торговий центр магазини Brocard, Famo, WEM.
Повністю оновили свої формати Ostin, Staff, Olko, Annabel Arto, MegaStock.
На початок наступного року запланована повна реконструкція і оновлення концепту супермаркету Varus.

Які знакові івенти особливо запам'яталися відвідувачам?
У зв'язку з карантинними обмеженнями багато традиційних офлайн заходів виявилися під забороною. Основний акцент був зроблений на розвиток онлайн-каналів взаємодії з відвідувачем.
Нічого так не стимулює продажі і приваблює відвідувача, як розіграші цікавих подарунків за покупки в торговому центрі. Так, до Дня народження ТРЦ «АВРОРА» була організована акція «Ви купуєте - ми даруємо!» з призовим фондом 20000 грн на шопінг в ТРЦ та iPhone 12.
В період перебування регіону в зеленій карантинній зоні із суворим дотриманням санітарних норм провели кілька традиційних івентів для дітей: День захисту дітей, День знань та інші. Можу сказати, відвідувач скучив за звичними заходами.
Додам, що працює і не втрачає актуальності формат крос-маркетингу.

Кілька слів про безпеку і вакцинацію, в тому числі серед персоналу - які тут результати?
Протягом останнього року безпеці перебування в ТРЦ «АВРОРА» приділяється особлива увага. Маски, санітайзер, контрольований графік обробки поверхонь, робота системи вентиляції в спеціальному режимі - ми дотримуємося усіх вимог МОЗ. По всьому торговому центру розклеєні пам'ятки з рекомендаціями, транслюються аудіо/відео ролики, проводяться дитячі майстер-класи, де в ігровій манері дітей навчають, як правильно носити маску і мити руки.
Що стосується вакцинації персоналу ТРЦ, ми стали проводити відповідну роботу одночасно зі стартом кампанії масової вакцинації в липні цього року.
Далеко не всі співробітники готові були вакцинуватися на початку цієї кампанії. Причиною тому послужив негативний інформаційний фон навколо якості вакцин деяких виробників. Однак, зі збільшенням росту захворюваності приходить усвідомлення необхідності щеплення.
На сьогоднішній день 2-ма дозами провакциновано близько 70% персоналу.

У чому «фішка» ТРЦ «АВРОРА»? Як ви плануєте «розкручувати» її в подальшому?
Наша «фішка» - в сімейності і затишку. Всією сім'єю на шопінг, з друзями в кінотеатр, з дітьми в Smile Park, на ділову зустріч з партнером, романтичний вечір або сімейні урочистості з батьками - це до нас, в «АВРОРУ».
Ну і, звичайно, найцінніший ресурс будь-якої компанії - сильна команда. Нам вдалося зібрати навколо себе однодумців, які працюють з максимальною самовіддачею. Ми постійно відстежуємо тенденції ринку, вплив зовнішніх і внутрішніх факторів на нашу діяльність, коригуючи свою стратегію розвитку.
Так що подальші етапи будемо визначати, виходячи з показників виконаної роботи і ринкових тенденцій. Наприклад, є серйозні плани з реконструкції фуд-зони. У наступному році плануємо повернутися до «докарантинних заходів» в улюбленому форматі городян. Багато чого залежатиме від подальшого розвитку епідеміологічної ситуації.

Довідка

ТРЦ «АВРОРА» - це сучасний концептуальний торговельно-розважальний центр європейського рівня у м. Запоріжжя.
Загальна площа — 28 000 кв. м, торгова площа — 13 700 кв. м, центр має 6 поверхів, 2-рівневий підземний паркінг на 156 місць, налічує близько 90 магазинів і є єдиним торговельно-розважальним центром у місті, в якому присутній широкий спектр розваг: 3-зальний кінотеатр MULTIPLEX, дитячий центр SMILEPARK, сучасний фудкорт, затишні кафе та ексклюзивний ресторан.
АВРОРА – твоя сімейна історія!