Тексти
Новини

В ТРЦ «Французький бульвар» відкрився єдиний у Харкові «EVA beauty lab»

На початку листопада лінія магазинів «EVA beauty lab» орендувала 345 кв. м площі для відкриття свого магазину у торгово-розважальному центрі «Французький бульвар» (Харків).


Таким чином, EVA відкрила четвертий в Україні та єдиний у Харкові «EVA beauty lab». Це магазин нового формату, із суперсучасним дизайном та суцільною б’юті-атмосферою.

У «EVA beauty lab» відвідувачі можуть придбати все для б’юті: декоративну косметику, догляд за обличчям, тілом, волоссям, парфумерію, аксесуари та біжутерію. Познайомитися з брендами, яких немає у звичайних магазинах EVA. Отримати професійну консультацію й дібрати продукти, необхідні індивідуально, за потребами. Зробити професійний макіяж.

«EVA beauty lab» – це справжній простір краси та натхнення, куди жінка приходить не лише за необхідною косметикою, але й для того, щоб поекспериментувати, спробувати щось нове і, як наслідок, надихнутися результатом, впевнитись у власній привабливості.
До того ж, магазин у ТРЦ «Французький бульвар» вигідно відрізняється і дизайном, і атмосферою.


Довідка
ТРЦ Французький бульвар розташований на вулиці Академіка Павлова 44-Б в Харкові. Загальна площа об’єкта – понад 66 000 кв. м, торгова – 35 000 кв. м. Дворівневий паркінг ТРЦ розрахований на 1150 машиномісць. Основними якірними орендарями торгово-розважального центру виступають продуктовий супермаркет Сільпо (5 000 кв. м), кінотеатр Планета кіно (1 000 кв. м), супермаркет товарів для дітей Чудо Острів (1 100 кв. м), магазин одягу LC Waikiki (1 200 кв. м), магазин одягу New Yorker (1100 кв.м.), супермаркети електроніки Фокстрот (1 100 кв. м) та Comfy (понад 480 кв.м.)