Тексти
Новини Кейси

Насичені вихідні з Blockbuster Mall

Цього вікенду гості Blockbuster Mall насолоджувалися концертами Latexfauna та GosOrchestra, а також збирали кошти для «Фонду НАСТУПУ», які допомагатимуть підвищити обороноздатність країни.
Гурт Latexfauna, який виступив на головній сцені ТРЦ, оповив всіх духом свободи та кохання, заспокійливими хвилями чилвейву, соковитим суржиком і впізнаваним гумором.
Крім того, на локації City FoodHall дивували унікальним аранжуванням відомих пісень GosOrchestra. «Bésame mucho», «Frozen», «Skyfall», «Bohemian Rhapsody» та багато інших — симфонічний вечір подарував новий погляд на знайоме.
Не оминули увагою у Blockbuster Mall і малечу: у «Сільпо» проходили майстер-класи з приготування солодких ролів, піци та деніша з вишнею, а також прикрашання млинців. Спеціальні тарифи на катання гостям запропонував Galaxy Park — критий парк розваг із десятками атракціонів для дітей і дорослих. Чекали несподіванки на гостей і на фудкорті City FoodHall.
До Дня святого Валентина Blockbuster Mall та мережа оригінальної техніки YABLUKA запустили акцію, яка діє з 13 лютого до 9 березня. Виграти iPhone 15 можуть всі — для цього потрібно здійснити покупки у Blockbuster Mall на суму від 1500 грн одним чеком та зареєструвати його на промостійці торгово-розважального центру.
Blockbuster Mall, який почав роботу в оновленому форматі 1 грудня, запрошує на комфортний шопінг. У ТРЦ його легко поєднати як з розвагами на території скейт-парку і ролердрому Turbo X Spot або критого парку атракціонів Galaxy Park, так і зі смачними посиденьками у закладах City FoodHall з неймовірним краєвидом. Відновив роботу у ТРЦ і величезний дизайнерський «Сільпо». У Blockbuster Mall безпека гарантована — тут є великий підземний паркінг.