Тексти
Новини

В ТРЦ Retroville заходять два спортивних супербренди

Столичний торгово-розважальний центр Retroville посилив пул торгових операторів сегмента спортивних товарів, підписавши угоду про відкриття магазинів міжнародних брендів Adidas і Reebok.
Запуск магазинів заплановано на лютий 2021 року. Зокрема, торгова точка Adidas займе площу 372 кв. м, а Reebok - 273 кв. м. Обидва бренди розвиває компанія «Адідас-Україна».

«Відкриття Adidas і Reebok дозволить залучити додаткову аудиторію сегментів «середній» та «середній +», а також посилить сегмент спорттоварів на об'єкті. Зараз він представлений такими торговими операторами, як «Спортмастер», Sport City, Under Armour, 4F, Intersport і New Balance, які сумарно займають майже 4000 кв. м площі», - коментує СЕО ТРЦ і БЦ Retroville Рената Якубченіене.Очікується, що такі потужні бренди, як Adidas та Reebok будуть «притягувати» в ТРЦ інших операторів аналогічних сегментів, що дозволить посилити синергетичний ефект і поліпшити ефективність роботи всіх торгових операторів ТРЦ Retroville.

Довідка
ТРЦ Retroville - дворівневий багатофункціональний комплекс. Перша черга ТРЦ розпочала роботу в кінці травня 2020, а вже 1 серпня об'єкт запрацював у повному форматі. Якірними орендарями комплексу стали супермаркет Novus, будівельний гіпермаркет Leroy Merlin, перший в Києві кінотеатр Multiplex з технологією Screen X, яка дозволяє дивитися кіно в радіусі 270 градусів, фітнес-клуб Sport Life, магазини техніки та електроніки Eldorado і «Фокстрот», данський бренд товарів для дому JYSK.
Загальна площа об'єкта (GBA) - 120 334 кв. м, серед яких 9 450 кв. м займає бізнес-центр класу «B». Орендна площа (GLA) - 86 283 кв. м.