Тексти
Новини

Відкриття кінотеатру Miromax: найвище задоволення від кіно в ТРЦ «Подоляни»!

14 липня відбулось офіційне відкриття кінотеатру Miromax в ТРЦ «Подоляни» (Тернопіль). Тернополяни та гості міста відтепер мають можливість переглядати українські та світові прем’єри у новому 5-зальному кінокомплексі.


Зал Onyx, який відкрився в ТРЦ «Подоляни» разом із кінотеатром, є другим в Україні і Східній Європі (перший - у м. Київ) з новітньою технологією на базі Cinema LED – Onyx від Samsung.


Творці Onyx надихалися образом однойменного дорогоцінного каміння, а сама символіка натякає на здатність демонструвати картинку з натуральними глибокими чорними кольорами та пропонувати глядачам більш потужний, привабливий та виразний контент.


Технологія дозволяє відтворювати відео з підвищеною контрастністю, чітким зображенням, що у 10 разів яскравіше в порівнянні зі стандартними проєкторами, вирівнювати яскравість та передачу кольорів.
Важливою перевагою технології є те, що вона дозволяє виводити однакову картинку для будь-якого глядача, у кожному куточку зали, і усе це завдяки вибуховій акустичній системі Harman Kardon, що забезпечує ідеальне відтворення звукових ефектів!


Директорка з розвитку ТРЦ Подоляни Тетяна Чубак:

«Кінотеатр Miromax пропонує справді якісний вид розваг. Ми бажаємо, щоб тернополяни, відвідуючи «Подоляни», отримували максимум задоволення як від шопінгу, так і від приємного проведення часу. Ми - єдиний в Тернополі торгово-розважальний центр, і намагаємось постійно працювати над якісним складом як торгової, так і розважальної галереї, покращувати tenant mix для якнайповнішого задоволення потреб наших відвідувачів.

Технологічна унікальність Samsung Onyx полягає в тому, що зображення не проєктується на екран чи іншу поверхню, а створюється й відображається безпосередньо самим дисплеєм. Завдяки цьому виникає напрочуд контрастна картинка, наповнена деталями й реалістичними відтінками, навіть у найбільш затемнених і насичених чорними кольорами сценах.

А тому глядачі можуть насолодитися довгоочікуваними фільмами, відображеними саме так, як це задумувалося їхніми творцями. До того ж, це усуває необхідність облаштовувати окремі приміщення для трансляції – звільнений у такий спосіб простір використали для додаткових глядацьких рядів».


Довідка
ТРЦ «Подоляни»

Центр сімейного відпочинку та дозвілля, один із найбільших регіональних торговельно-розважальних центрів у Західній Україні, що поєднує в собі найбільшу кількість брендових магазинів, послуг та розваг.
Торгова галерея представлена магазинами Сільпо, Фокстрот, Ельдорадо, Intersport, LC Waikiki, Colin’s, Reserved, Cropp, Sinsay, Pollardi, A Tan, Oodji, Goldi, Eva, Watsons, English Home, Samsung, ALLO, MOYO, Brocard, ССС та іншими.
Загальна площа – 50 000 кв. м. Автомобільний паркінг на 1800 місць.