Тексти

У ТРЦ Gulliver пройде День свідомого батьківства

У суботу, 25 березня, у торгово-розважальному центрі Gulliver пройде «День свідомого батьківства», організований спільно з медичним центром «Лелека». Вхід на захід безоплатний на умови попередньої реєстрації.

В рамках події відбудуться тематичні лекції від провідних спеціалістів клініки, майстер-класи, презентації дитячого одягу та подарунки від партнерів проєкту.

На 13:00 запланована лекція на тему «Про пологи від А до Я. Як народжувати легко?» від лікаря акушера-гінеколога Лариси Захураєвої. Спікерка розповість про періоди пологів, правильне дихання та, звичайно, роль партнера.

О 14:30 в рамках лекції «Невідкладна медична допомога дітям. Аптечка дитини» молоді батьки отримають алгоритм дій при підвищеній температурі у дитини, втраті свідомості, порушенні дихання. Крім того, лікар-педіатр Наталія Гордєєва зробить огляд стандартної аптечки дитини, а також дасть рекомендації щодо її комплектації.

«Ми продовжуємо серію корисного контенту в межах нашого ТРЦ. Разом з нашими партнерами – медичним центром «Лелека» підготуємо молодих батьків до одного з найвідповідальніших етапів у житті – народження дитини. Тож запрошуємо всіх, кому актуально або перспективно на такий потрібний захід, що дає надію», – коментує директорка з маркетингу БФК Gulliver Катерина Жураківська.

«День свідомого батьківства» відбудеться у просторі Лекторію на 4-му поверсі ТРЦ Gulliver за адресою Спортивна площа, 1А. Забронювати місце можна за посиланням.
Для безпеки відвідувачів на території комплексу передбачено укриття, що знаходиться на паркінгу Р-1 ТРЦ.