Тексти

Надихайтесь українською з Arricano!

Ну що б, здавалося, слова...
Слова та голос — більш нічого.
А серце б’ється — ожива,
Як їх почує!...

Сьогодні ці поетичні рядки великого Кобзаря звучать, як ніколи, актуально.
Мова — це історія народу, його світогляд, вона творить людину, визначає її свідомість, духовність, історію. Без самобутньої культури, без мови немає народу.

Новий проект Arricano покликаний надихнути якомога більше людей спілкуватися українською, показати красу та багатогранність рідної мови, допомогти розмовляти грамотно.

«Ми розпочинаємо важливий та цікавий проєкт в наших ТРЦ – для відвідувачів тепер звучатиме цикл аудіороликів, в яких вчимо говорити українською правильно, надихаємо красою та мелодійністю нашої рідної мови і розповідаємо цікаві факти про українську. Також, в рамках проєкту запускаємо нові рубрики на сторінках торгових центрів Arricano у соціальних мережах, а надалі плануємо ще багато ініціатив та цікавих зустрічей.

Як сказав Максим Рильський: «Мова - втілення думки. Що багатша думка, то багатша мова. Любімо її, вивчаймо її, розвиваймо її! Борімося за красу мови, за правильність мови, за присутність мови, за багатство мови...».

Долучайтесь до нашого проєкту та надихайтесь українською!», - закликає директорка з маркетингу Arricano, Інна Морозова.

Модераторкою програми є учасниця освітньо-соціального проєкту Teachers’ Self Upgrade by Arricano Зінаїда Сукова, до війни викладачка української мови та літератури Українського гуманітарного ліцею КНУ ім Т. Шевченка. «Ще навчаючись у Львівському університеті, я зрозуміла важливість моєї майбутньої професії. Крім того, що любити рідну мову, культуру, треба вміти прищепити цю любов до нашої мови іншим. Я протягом 38 років навчаю дітей та дорослих рідної мови, народних пісень. На уроках літератури разом з дітьми поринаю у прекрасний світ української поезії. Сьогодні із задоволенням беру участь у такій важливій та актуальній ініціативі від Arricano», - поділилась Зінаїда Ришардівна.

«Мова – це спосіб духовної самоідентифікації, а не лише засіб комунікації. Через мову
людина виявляє свою індивідуальність, культуру, відношення до інших людей і сприйняття світу. Команда Arricano активно долучається до розвитку і поширення української мови, підтримуючи гостей наших торгових центрів на шляху її вдосконалення», - зазначила Анна Чуботіна, CEO Arricano