Тексти
Новини

У ТРЦ Riviera відкрився МакДональдз: що про нього відомо

МакДональдз відкрився 24 грудня на другому поверсі ТРЦ

У новому ресторані 4 термінали самообслуговування, завдяки цьому відвідувачі зможуть без поспіху оглянути всі страви з меню в електронному форматі, зробити замовлення і оплатити його карткою. Каси розділені на дві частини — для замовлення та отримання страв. Зона посадки займає близько 300 кв.м і розрахована на 180 місць.

Новий ресторан працюватиме щодня з 8:30 до 23:00 години, у ньому доступні всі позиції, представлені брендом в Україні.

Дизайн фуд-корту виконаний в поєднанні стилів loft & eco. Завданням було не тільки розширити зону посадки, але й зробити її функціональної, світлої і зручною для клієнтів ТРЦ Riviera.

Поряд з МакДональдз відкриється два заклади: кафе «Штрудель», у якому можна буде спробувати понад 20 штруделів з різними начинками, і ресторан азійської кухні Chin-Chin. В меню ресторану — асортимент традиційних страв Китаю, В'єтнаму, Таїланду. Тут подаватимуть супи, спринг-роли, салати, снеки, дім-сами, страви wok-меню, баоцзи, багато фірмових страв.

ТРЦ Riviera розташований за адресою: вул. Південна дорога, 101А, с. Фонтанка Одеської області. У Riviera представлені ексклюзивні для Одеси бренди — Ашан, Zara, Bershka, Pull & Bear, Oysho, Stradivarius, De Facto, Marks & Spencer, NYX, Intimissimi, Calzedonia, Tezenis, Leroy Merlin, New Balance, Gepur. 

Оренда приміщень: yuliia.humenska@riviera.com.ua
Маркетинг і оренда островів: ian.shkuro@riviera.com.ua
Реклама: marina.sharmanova@riviera.com.ua