Тексти
Новини

Компанія UTG представляє перший в Україні магазин чоловічого одягу Dan John, що відкриється у Харкові в ТРЦ Planeta Mall

Незабаром у ТРЦ Planeta Mall вперше відкриє свої двері в Україні магазин чоловічого одягу Dan John. Розташований він буде на площі близько 90 кв. м на першому поверсі ТРЦ. Договір оренди був підписаний ексклюзивним агентом Planeta Mall — компанією UTG.


Dan John — італійська компанія, заснована у 2015 році, якій вдалося за кілька років вирости у міжнародну мережу. Народжений у Римі бренд Dan John зі сміливого проєкту двох підприємців перетворився на національного представника чоловічої моди. Як стверджують засновники, вони поєднали традиції італійського стилю з сучасною душею.

Результатом такої синергії став якісний та елегантний чоловічий одяг за «правильною вартістю». Запорукою успіху бізнесу є комбінація з дизайну, вдалої стратегії дистрибуції та продажів разом з виграшним поєднанням якості продукту, цінового сегменту та стилю.

В ТРЦ Planeta Mall у Харкові буде представлений широкий вибір одягу класичного ділового стилю, а також асортимент в стилі smart-casual. Бренд став відомий завдяки своїм костюмам, які можна буде придбати в бутіку Dan John в Planeta Mall. Окремий акцент - на лінійці брюк, сорочок та гольфів. Завершити образ можна буде за допомогою якісних аксесуарів: ременів, краваток чи рукавичок. Верхній одяг також можна буде підібрати за смаком. 

Довідка
UTG (Українська Торгова Гільдія) – компанія повного циклу з 20-річним досвідом в сегменті консалтингу та брокериджа у комерційній та житловій нерухомості. Для девелоперів забезпечує повний набір послуг від створення концепції та бізнес-плану до будівництва об’єкту та управління шляхом консалтингового супроводу. І все з урахуванням поточної ситуації на ринку нерухомості, перспектив, потреб споживачів та ритейлерів, фінансових, юридичних, маркетингових та технічних обмежень тощо.