Тексти
Новини

Один з найбільших турецьких ритейлерів DeFacto - у ТЦ мережі «Караван»

Девелоперська компанія DCH Infrastructure & Real Estate та DeFacto та провідний турецький бренд прет-а-порте підписали угоду про довгострокову співпрацю на базі торговельних центрів «Караван» в Києві, Харкові та Дніпрі.Загальна площа магазинів DeFacto, що відкриються у мережі «Караван» восени, становитиме понад 3700 кв. м. В асортименті буде представлено жіночий, чоловічий та дитячий одяг (у тому числі для немовлят), взуття та аксесуари середньої цінової категорії.

Взаємовигідне партнерство дозволить DCH Infrastructure & Real Estate посилити тенант-мікс своїх ТРЦ якірним орендарем, а fashion-ритейлеру DeFacto – розширити географію та формат своєї присутності на вітчизняному ринку.

Зокрема, в Харкові з бутіка у ТРЦ «Караван» почнеться знайомство містян з брендом, а в київському ТРЦ «Караван Outlet» DeFacto розмістить свій перший в Україні аутлет.

Наталя Денисів, керівник відділу оренди DCH Infrastructure & Real Estate:

«Партнерство з провідним турецьким брендом, компанією DeFacto – важливий крок з реалізації нашої довгострокової стратегії, орієнтованої на збільшення частки системних операторів у тенант-міксі наших ТРЦ. Магазини сегменту affordable fashion стабільно демонструють високі операційні показники на кожному з наших торговельних майданчиків, тому ми певні, що колекції DeFacto обов’язково завоюють серця наших відвідувачів».

Довідка
Бренд DeFacto, що має понад 500 магазинів в 90 країнах світу, був заснований у 2003 році. Розвивати український напрямок компанія почала чотири роки тому та наразі активно розширює свою мережу, яка вже налічує сім бутіків.
-------------------------------------------------------
DCH Infrastructure & Real Estate, керуюча компанія ТРЦ «Караван Outlet», входить до групи компаній DCH, одного з найбільших українських бізнесів з 20-річною історією успіху.
Засновник та президент Олександр Владиленович Ярославський – один з найвідоміших вітчизняних бізнесменів, промисловець, меценат, суспільний діяч, генеральний інвестор підготовки Харкова до Євро-2012 (понад $300 млн інвестицій в об’єкти Євро-2012).
Пріоритетними напрямками діяльності DCH є фінанси, промисловість, видобуток корисних копалин, транспорт, девелопмент, виробництво будматеріалів, готельний бізнес.