Тексти
Новини

Бувай, таун, тепер я DREAM!

22 вересня пройшла презентація ребрендингу ТРЦ Dream town, створеного креативним агентством banda. Команда зробила нову айдентику і неймінг, сформувала продуктову стратегію.Тепер ТРЦ отримав назву DREAM, а дві його частини забарвилися у нові кольори і називаються DREAM yellow і DREAM berry, об'єднуючи дві будівлі у єдиний майданчик. Вже на 80% завершено зміни екстер'єрної частини ТРЦ DREAM, а у 2022 році зміниться і інтер'єрна частина, зовнішня і внутрішня інфраструктури ТРЦ (навігація, мобільний додаток, новий сайт).

Зміни стосуються також і наповнення ТРЦ. У планах:
• Ротація і скорочення несистемних орендарів і брендів no name. Відкриття нових системних орендарів більших форматів. 
• Зміна відсоткового співвідношення орендарів за групами товарів. Наприклад, скорочення групи «Меблі та товари для дому», «Дитинство». Посилення групи fast fashion.  
• Відкриття нових груп орендарів у сегменті спорт, дитячих секцій та шкіл у рамках розвитку спорт-хабу (3-й поверх DREAM berry), а також посилення сегменту entertainment у DREAM berry. 
• Відкриття майданчиків і шоу-румів, презентаційних зон та тест-зон інноваційних рішень у сферах електроніки, побутової техніки, smart fashion, сервісів тощо. 
• Розширення пулу орендарів у сегменті середній+ і преміум.
• Закриття зони фуд-корту в DREAM yellow (посилення орендарів ресторанного формату та окремо розташованих кафе) і посилення фуд-корту у DREAM berry. 

DREAM стане зручнішим і сучаснішим, ближчим і зрозумілішим своїм гостям і водночас збереже свою чарівність і домашню атмосферу.


ТРЦ чекає у гості! Вам просто необхідно обов'язково все подивитися!

DREAM (колишній DREAM town)

Один з найбільших торговельно-розважальних центрів столиці. Він є унікальним не тільки завдяки своїм масштабам і архітектурі, але й незвичайній атмосфері, яка панує всередині комплексу. Дві частини ТРЦ розташовані між трьома станціями метро: Оболонь, Мінська, Героїв Дніпра. А інтер’єри ТРЦ поділено за сегментами, кожен з яких виконано в окремому стилі.

Схема DREAM 1 та DREAM 2