Тексти
Кейси

Вардуі Батракова: дуальність, соціалізація та реальність у ТРК City Mall

Цього року ТРК City Mall (Запоріжжя, компанія Arricano) виповнюється 10 років. Директорка ТРК Вардуі Батракова прокоментувала майбутню подію.


Ми бачимо, як світ все більше стає дуальним та поєднує протилежності: матеріальне та духовне, цінності й речі, соціалізацію та індивідуальне споглядання із зануренням в себе, а також онлайн і офлайн, реальне та діджитальне. І надалі ці протилежні напрямки розвиватимуться, не витісняючи один одного, а навпаки посилюючи.

Це посилення легко відстежити на прикладі торгового центру. Чим більше з'являється різних інтернет-магазинів, тим дужче людям хочеться сходити в торговий центр на шопінг, щоб відчути всі емоційні миті нового купівельного досвіду. Це про розглядання і тактильність, можливість приміряти, сподобатися собі і придбати, а також про спілкування та консультацію з продавцями.

Такого циклу особистих відчуттів онлайн поки що не надає. Хоча у цьому каналі є свої плюси – швидко виловити і замовити, чекаючи на доставку.

На думку багатьох відвідувачів нашого торгового центру, важливо бути впевненим у власній покупці, тому багато хто залишається прихильниками і «адвокатами» офлайну.

Якщо говорити про майбутнє, то вже зараз чітко простежується тенденція – це потреба в емоційному наповненні і комфорті. Тому актуальними є запити на сервісні послуги, наприклад, доставку, яка може коштувати до 50% вартості самого товару. Споживачі готові платити, тому що, як мовиться у приказці – «До обіду ложка, а після не треба».

Сьогодні зростає ринок електроніки. Адже споживачам важливо не тільки оновлювати гардероб, бути в тренді і вдосконалювати свій стиль, але й покращувати домашній затишок, замінювати побутову техніку новими поліпшеними моделями, стежити за новинками в сегменті гаджетів, а також розширювати підписки на онлайн-сервіси: YouTube-канали, соціальні мережі і додатки, доступ до фільмів.

Ще, на мій погляд,, важливо підтримувати сімейні цінності, розвивати стосунки і більше пізнавати один одного. Сім'ям з дітьми, молодим парам і друзям хочеться більше проводити дозвілля разом, адже це зміцнює відносини. Саме цю концепцію розвитку сімейних цінностей, поваги та турботи ми активно використовуємо на нашій комунікаційній платформі ТРК City Mall: як на медійних майданчиках в соцмережах, так і під час заходів для гостей торгового центру.

І в цьому теж проявляється дуальність – в соцмережах і в пресі ми створюємо багато цікавого користувацького контенту про моду, стиль, продумуємо лайфхаки, як привабити користувачів до торгового центру, аби людина, прийшовши в соціальний простір ТРЦ, сама все відчула і побачила на власні очі.

Так, світ швидко змінюється, а технології полегшують життя. Тому у людей з'являється більше часу на самореалізацію, пошук нових джерел натхнення і дозвілля.

Наша команда все це відчуває, розвиває емпатію, щоб краще зрозуміти аудиторію відвідувачів.

Цього року ТРК City Mall виповнюється 10 років. Тільки уявити – десять років соціального життя у Запоріжжі. Тому і концепція святкування повністю відповідатиме реальності – «City life довжиною в 10 років», із соціальними та артистичними проєктами, щоб емоційно наповнитись та переключитись на творче дозвілля із близькими та рідними.

Довідка

ТРК City Mall (компанія Arricano) - найбільший торговельно-розважальний комплекс європейського формату в Запоріжжі, що пропонує відвідувачам новий рівень комфортного шопінгу і відпочинку в колі сім'ї і друзів.
City Mall унікальний своїм вигідним місцерозташуванням поблизу центру міста, просторим стильним дизайном інтер'єру, а також різноманітністю магазинів і ресторанів.
У ТРК - понад 90 магазинів одягу, взуття, товарів для дітей, а також острівних зон з великим вибором ювелірних виробів, аксесуарів і подарунків.
Заходи вихідного дня для дітей - майстер-класи, освітні і конкурсні програми і просто цікаві розваги.