Тексти
Новини

Найбільший скейт-парк і ролердром країни відкрили у Blockbuster Mall

В оновленому Blockbuster Mall відкрили найбільший в Україні скейт-парк і ролердром Turbo X Spot — вони вже працюють і чекають на маленьких та дорослих відвідувачів.
Turbo X Spot — це 1814 квадратних метрів запальних розваг. Для зручності та безпеки всіх гостей територія розділена на три зони — street, air та fly. Тут можна кататися на роликах, скейтах, самокатах, BMX-велосипедах, займатися акробатикою та джампінгом. Ролердром оснащений розгінними гірками та хвилями для дітей і дорослих, а також професійними батутами для тренувань.

Turbo X Spot, який створений з урахуванням найсучасніших технологій та вимог, зможе приймати змагання національного і міжнародного рівнів. Компанія Turbo Family за вісім років діяльності побудувала шість спортивно-розважальних майданчиків різних форматів. У Blockbuster Mall — найбільш масштабна локація, здатна задовольнити потреби всіх і подарувати по-справжньому приємних досвід відпочинку.

Відкриття скейт-парку відбулося у межах глобального оновлення Blockbuster Mall. Протягом осені цього року тут з’являться бутики нових брендів, фітнес-центр і коворкінки, зміниться наповнення фудкорту. З листопада до ТРЦ курсуватимуть автобуси від Лук’янівки через Поділ, від Троєщини, Оболоні, Лівобережної та Мінського масиву. Серед планів Blockbuster Mall на наступний рік — облаштування громадських місць і рекреаційних зон.