Тексти
Новини

ТРК “Сонячна Галерея” презентує фотовиставку про рідний Кривий Ріг

ТРК “Сонячна Галерея” спеціально до 15-го Дня народження торговельного комплексу відкрив фотовиставку “Мій Кривий Ріг”. Упродовж двох тижнів мешканці Кривого Рогу надсилали свої найкращі фотороботи із зображенням рідного міста.
Мальовничі пейзажі на світанку та під час заходу сонця, архітектурні об’єкти, усіма впізнавані символи міста та навіть синьо-жовтий стяг, котрий майорить над Кривим Рогом, знайшли своє вагоме місце в експозиції, підтверджуючи, яким самобутнім та неповторним є Кривий Ріг, та яких талановитих фотографів ми маємо.

Участь у фотовиставці взяли як професіонали своєї справи, так і містяни, які роблять світлини виключно для себе, проте цього разу скористалися чудовою нагодою продемонструвати свої найкращі роботи всьому місту та наважилися їх надіслати.
«15-ий День народження ТРК «Сонячна галерея» буде особливим, як і наш рідний Кривий Ріг. Спеціально до цього важливого дня ми відкрили фотовиставку, аби привернути увагу до самобутності міста та краси в його деталях. Адже у вирі тривожних подій, житті з постійною багатозадачністю, ми можемо вже цього не помічати, тому місія нашого торговельного центру розповідати про рідне місто та демонструвати його красу й унікальність», - зазначила директорка ТРК «Сонячна галерея», Марина Баранова.
«Ми отримали понад 270 фото від нашого ком’юніті. Відібрати світлини для експозиції виявилося дуже складним завданням, адже всі фото були концептуальними, змальовували місто за різних обставин та емоційного контексту. Найатмосферніші й найкреативніші роздруковані фотографії увійшли до експозиції “Мій Кривий Ріг” й тепер доступні для перегляду всім відвідувачам», - розповіла директорка з маркетингу Arricano – девелопера ТРК «Сонячна галерея», Інна Морозова.
30 вересня ТРК «Сонячна галерея» до свого ювілею даруватиме позитивні емоції та безліч призів дорослим та дітям. Аби збільшити свої шанси на перемогу й отримати головний суперприз – 20 000 грн на шопінг від COLIN’S, містяни вже з 16 вересня можуть робити покупки у магазинах торговельного комплексу та реєструвати чеки на промостійці в ТРК.

Детальніше про фотовиставку та умови розіграшу до Дня народження ТРК “Сонячна Галерея” можете дізнатися у Facebook або Instagram.