Тексти
Новини

Відкриття «АТБ» у ТВК «Метроград»

8 лютого відкрився новий магазин «АТБ» у київському ТВК «Метроград».

Магазин розташований у підземному торговельному комплексі, його загальна площа 1334,54 кв.м., площа торгового залу 779,2 кв. м.


Простора зала, нове торгове обладнання, нові сервіси та розширений асортимент товарів – у новому магазині «АТБ» створені всі умови для комфортних покупок.

Для зручності покупців магазин працюватиме цілодобово. Обслуговувати відвідувачів у новому маркеті «АТБ» будуть десять кас.


На полицях представлений самий повний асортимент товарів, як власного імпорту, так і товарів власних торгових марок «АТБ» - ТМ «De Luxe F&G Selected», ТМ «Своя лінія», ТМ «Розумний вибір». Найсвіжішу та завжди гарячу випічку запропонує відділ Свіжої випічки.


Близько десяти видів ароматної кави та декілька різновидів натурального чаю можна знайти у Coffee Point «АТБ».


Для смачних і легких вечерь вдома «АТБ» пропонує обрати свіжу рибу та морепродукти, а до них вина власного імпорту на будь який смак та гаманець. Якщо немає настрою готувати - смачні сніданки, обіди та вечері легко обрати у відділі Готової їжі від «АТБ».  

Тож завітайте до нового магазину «АТБ» у ТВК Метроград та переконайтесь, що з мережею «АТБ» комфортно, зручно та економно.

Додамо, що ТВК «Метроград» – це історичне місце з уже сформованим пулом орендарів та високим трафіком. Відкриття продуктового оператора – логічний крок розвитку комплексу. Враховуючи дефіцит підходящих локацій та попит на продуктових операторів, що існує в центрі міста, очікується, що співпраця мережі АТБ з торговим центром буде взаємовигідною як з точки зору фінансових результатів, так і з точки зору задоволення потреб клієнтів компаній.

Довідка
Корпорація «АТБ» – об'єднання великих українських підприємств, що здійснюють свою діяльність у таких сферах бізнесу, як роздрібна торгівля, управління активами, виробництво і продаж продуктів харчування, надання послуг у сфері спорту та відпочинку. На підприємствах корпорації «АТБ» працює понад 75 тис. співробітників. Головним напрямком діяльності корпорації «АТБ» є розвиток та управління найбільшою в Україні мережею продовольчих дискаунтерів «АТБ». У 2021 році було відкрито 118 нових магазинів та проведено капітальне оновлення з використанням сучасних європейських технологій 61 магазина у різних регіонах України. Таким чином, у порівнянні з 2020 роком загальна мережа торгових підприємств «АТБ-Маркет» збільшилась майже на 10 відсотків і наразі становить 1316 магазинів. Значно розширилася географія присутності мережі «АТБ»: наразі магазини «АТБ» розташовані у 351 населеному пункті 24 областей України.

ТВК Метроград – підземний торговий комплекс, розташований у центрі Києва між станцією метро Площа Льва Толстого та Бессарабським ринком. Один із перших професійних ТЦ у столиці, який розпочав роботу ще у 2001 році. Загальна площа комплексу перевищує 17 000 кв. м, а торговельна – 10 500 кв. м. Відвідуваність ТЦ коливається близько 40 000-50 000 осіб на день.