Тексти
Кейси

5 років на висоті та «міжгалактичні лікарі»: маркетинговий креатив ТРЦ Gulliver і його результати

На онлайн-конференції «Маркетинг ТРЦ: карантинний період», яку на початку листопада Malls Club провів для маркетологів ринку, маркетинг-директор ТРЦ Gulliver Катерина Жураковська представила одразу два кейси: «День народження Gulliver — 5 років на висоті!» та «Міжгалактичні лікарі».


Повернення покупців
Безпека ТРЦ - ключовий поінт нинішнього року. Після карантину до ТРЦ Gulliver завітали ті, хто давно хотів прийти на шопінг – сплеск, який пов'язаний з відкладеним попитом. Були й такі, хто звик думати, що торговий центр і натовп - це слова-синоніми, і побоювався. Словом, карантинні обмеження викликали певні зміни в поведінкових настроях покупців. Тому і з тією, і з іншого аудиторією доводилося працювати ретельно і окремо. Першим ми розповідали про переваги наших брендів, другим говорили про безпеку з чітким меседжем: ТРЦ - одна з найбезпечніших територій.
Такими були основні акценти комунікації в перший посткарантинний період. І, звичайно ж, ми максимально підтримували і підтримуємо орендарів, пропонуючи їм повну взаємодію, спільні ко-проекти, рекламне супроводження, аналіз проблем і пошук рішень.

«Зіркові лікарі»
Основним завданням маркетингу в умовах постлокдауну був пошук нових рішень і готовність до певною мірою сміливих експериментів. Одним з таких стала акція, коли на боротьбу з COVID 19 ТРЦ Gulliver вийшли культові персонажі з серіалів. Ми придумали незвичайний спосіб вимірювання температури за допомогою семи акторів, які були загримовані під чудернацьких лікарів зі світу кінематографа. Вони вимірювали на вході відвідувачам температуру весь день протягом тижня. Ефект було підсилено різними активностями та конкурсами. Ніяких попередніх анонсів не було, ми просто хотіли підняти настрій людям. Перетворити рутинну, звичну для аудиторії, але не дуже приємну процедуру в фановий ентертейнмент, підвищити лояльність гостей. І отримали просто-таки шквал позитивних коментарів на сторінках в соцмережах!
Спробуй, відмов такому лікарю...

Результати: трафік збільшився на 4,5%. Органічне охоплення проєкту склало понад 300 тис. контактів. Персонажі отримали 2,5 тис. лайків і 95 тис. переглядів відео в соціальних мережах. Про нас написали 2 новинних телеграм-канали та 3 незалежних онлайн-ресурси. Ми отримали більше 90 репостів і публікацій і навіть потрапили в tik tok.

ДР на висоті пташиного польоту
День народження ТРЦ Gulliver пройшов на висоті пташиного польоту в усіх сенсах!
Видовищний онлайн концерт на найвищому даху країни, грандіозне світлове шоу світового рівня, а також розіграш iPhone та автомобіля Subaru Forester – насичена програма викликала масове захоплення киян і купу позитивних відгуків.
Основним завданням було - організувати свято для киян і гостей міста, при цьому не порушуючи карантинні норми і не наражаючись на небезпеку.
День народження Gulliver. Це було неповторно і незабутньо!

Результати: підвищення трафіку на + 15%. Зростання товарообороту у більшості орендарів. Посилення лояльності, позитивні відгуки аудиторії, юзерський контент в соц. мережах і багато емоцій!