Тексти
Новини

Всесвіт Гаррі Поттера на «Даринку»

Усім фанатам поттеріани присвячується! Цими вихідними столичний «Даринок» збере ключових персонажів улюбленої історії.


7-8 листопада в маркет-моллі пройде тематична програма активностей.
У зоні Wi-Fi відвідувачі будуть вчитися промовляти заклинання, літати на мітлі, а також грати в квідич у компанії професіоналів: Гаррі Поттера, Герміони, Мелфоя, Хагріда і Волан-де-Морта. Івент проведе Северус Снейп. Чарівники поділяться своїми знаннями та привідкриють завісу магічних фішок. А якщо бажаєте зробити власний кулон з зіллям – приєднуйтесь до майстер-класу, який буде проходити на цій же локації. У зоні розваг також розмістяться майстри аквагриму й яскрава фотозона, виконана в кращих традиціях магії.
Сенсацією вікенду стане розмовляючий капелюх, заворожений головний убір чарівника Ґодрика Ґрифіндора, який розподілить гостей по факультетам школи Гоґвортс.

Спеціальна програма – магічне шоу від учнів Гоґвортс– пройде в зоні Wi-Fi з 15:00 до 16:00. Активним гостям – подарунки.
Отже, найближчі вихідні можна магічно провести на «Даринку»! Приходьте відпочивати всією сім'єю! Наявність чарівної палички вітається.

Також до Чорної п'ятниці «Даринок» запустив «Божевільний розіграш по-чорному».

В якому покупці можуть виграти місткий холодильник, широку плазму, робот-пилосос, електросамокат, iPhone 12 або Apple Watch.
Деталі читайте ТУТ

Довідка

Маркет-молл «Даринок» – найбільший в Києві маркет-молл сімейного типу. На площі 68 000 кв. м розташовано 7 торгових залів, де працює 3500 магазинів і торгових місць: 4 зали одягу і аксесуарів, великий сектор взуття, весільна галерея, 2 поверхи меблів, 2 поверхи дитячих товарів, найбільший в Києві сектор виробів зі шкіри та хутра.