Тексти
Новини Кейси

ТРК «Проспект» долучився до Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності

ТРК "Проспект" спільно з ком’юніті 27 жовтня підтримали щорічну традицію до Дня писемності та мови — разом із всією країною писали Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. Цьогоріч на ініціативу ТРК радо відгукнувся провідний виш України — КНУ імені Тараса Шевченка, з яким Arricano уклала меморандум про співпрацю й успішно реалізовує спільні проєкти, долучаючи проактивних, розумних і креативних студентів та викладачів різних факультетів й інститутів університету.
“Відповідно до КСВ-стратегії компанії Arricano підтримує українські виші й надає можливості студентам для самореалізації та старту кар’єри. Активна молодь за підтримки викладачів Хімічного та Географічного факультетів уже втілили власні ініціативи у наших ТРК і отримали безліч гарних відгуків від ком’юніті торговельних комплексів. А тепер до синергії бізнесу та освітніх інституцій приєднався ще Філологічний факультет.

За останній рік Arricano уклала 2 меморандуми про партнерство з найкращими вишами України, зокрема із КНУ імені Тараса Шевченка та Маріупольським державним університетом, і ми переконані, що це тільки початок, адже розумна й ініціативна молодь потребує підтримки бізнесу”, — зауважила директорка з маркетингу Arricano Інна Морозова.
До написання радіодиктанту «Дороги України» у ТРК «Проспект» долучилися також співробітники компанії та відвідувачі. Разом пригадували правила орфографії та пунктуації, й разом робили фото на згадку про цей день.

30 жовтня оприлюднили текст радіодиктанту. Усі роботи відвідувачів ТРК, які приєдналися 27 жовтня до всеукраїнського флешмобу, перевірить викладачка та завідувачка кафедри фольклористики ННІФ КНУ імені Тараса Шевченка Олеся Наумовська, й серед найкращих робіт ТРК «Проспект» розіграє квитки у кінотеатр MULTIPLEX. Імена трьох переможців, які отримають по 2 квитки у кіно, дивіться на сторінці ТРК «Проспект» у Instagramабо Facebook.

Дбаймо про красу своєї мови — надихаймо інших!

Партнери: MULTIPLEX, КНУ імені Тараса Шевченка.