Тексти
Новини

У ТРЦ Gulliver відбулась зустріч з членами збірної України зі спортивної гімнастики та презентація нової форми спортсменів

13 вересня у торгово-розважальному центрі Gulliver відбулась зустріч з членами збірної України зі спортивної гімнастики, які наразі готуються до Чемпіонату світу, та презентація нової форми спортсменів у колаборації з художницею Сонею Морозюк. Головна мета зустрічі – підтримати збірну та побажати перемоги на такому відповідальному етапі.
Участь у заході взяли міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт, директорка Департаменту молоді та спорту КМДА Юлія Хан, спортсмени збірної України зі спортивної гімнастики Олег Верняєв та Назар Чепурний, художниця Соня Морозюк.

Гімнасти розповіли про підготовку до участі у Чемпіонаті світу, який пройде з 30 вересня по 8 жовтня в Антверпені (Бельгія), та участь у відбіркових етапах кубку світу, які щойно закінчилися у Туреччині та Угорщині.
«Ми декілька днів тому повернулися з етапів кубку світу, і вони пройшли дуже вдало для нас та принесли медалі. Зараз ми прикладаємо максимум зусиль для того, щоб тренуватися та вибороти на найближчому Чемпіонаті світу ліцензії для нашої команди на наступні Олімпійські ігри. Ми прагнемо, щоб українська ідентичність була у всьому, тому спільно з художницею Сонею Морозюк та нашими друзями TURN ми розробили спортивну форму, яка повністю складається з кольорів нашого прапору. Про стійкість та боротьбу за незалежність нашої країни знають у всьому світі. І хочеться, щоб ця сила і міць була присутня з нами під час змагань», – розповів Олег Верняєв.
Як підкреслив міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт, цьогоріч надпотужний склад збірної України зі спортивної гімнастики на Чемпіонаті світу 2023.
«Національну команду представлять: Олег Верняєв, Назар Чепурний, Ілля Ковтун, Радомир Стельмах, Ігор Радівілов, Пантелей Колодій та дівчата: Анна Лащевська, Ілона Крупа і Єлизавета Губарева. На майбутньому ЧС-2023 Україна боротиметься за олімпійські ліцензії у чоловічих командних змаганнях та у жіночому багатоборстві, щоб мати можливість підняти наш прапор на Олімпійських іграх у Парижі. Пишаюся нашими спортсменами і дякую за те, що гідно представляєте нашу націю переможців! Разом до перемоги», – наголосив Вадим Гутцайт.
ТРЦ Gulliver підтримали збірну України зі спортивної гімнастики та розмістили слова підтримки на найбільшому екрані Європи.