Тексти
Новини

Нові відкриття у ТРЦ «АВРОРА» (Запоріжжя)

Перший у Запоріжжі магазин бренду польської компанії LPP – SINSAY, оновлений ANABEL ARTO та відкриття BROCARD.

Попри всі складнощі, у першій половині 2021 року ТРЦ «АВРОРА» потішила мешканців Запоріжжя відкриттям одразу декількох нових трендових магазинів.


У березні свій світ краси та ароматів площею 257 кв. м для відвідувачів ТРЦ «АВРОРА» відкрив магазин BROCARD.


Безумовно, цей бьюті-простір, який відрізняє стильний чорно-білий дизайн, який знаний своїм кваліфікованим персоналом, найширшим асортиментом та зручною сегментацією за тематиками, став перлиною ТРЦ.


У травні нові колекції білизни, купальників, одягу для сну та дому неймовірний бренд жіночої білизни ANABEL ARTO вже продемонстрував у оновленому магазині на території 67 кв. м.


Окрім цього, командою ТРЦ було прийнято рішення щодо збільшення зони торгових галерей і реконструкції центру з метою підсилення тенант-міксу якірним орендарем фешн-формату.
І вже 1 червня на 3-му поверсі ТРЦ «АВРОРА» відчинив свої двері для запоріжців перший у місті бренд польської компанії LPP – SINSAY ((площею 1 142 кв. м), який став ще однією прикрасою ТРЦ та комфортним місцем для шопінгу всією сім’єю.


Безсумнівною перевагою бренду є доступні ціни, що дозволяють купувати трендові та модні речі хоч кожного сезону, і тут можна придбати жіночий, чоловічий та дитячий одяг, взуття, аксесуари, а також товари для дому.


ТРЦ «АВРОРА» на досягнутому не зупиняється та попереду готує для своїх відвідувачів відкриття нових відомих брендів та оновлення форматів вже улюблених магазинів.

ТРЦ запрошує насолодитись яскравим і безпечним сімейним шопінгом!

Довідка
ТРЦ «АВРОРА» - це сучасний концептуальний торговельно-розважальний центр європейського рівня у м. Запоріжжя.
Загальна площа — 28 000 кв. м, торгова площа — 13 700 кв. м, центр має 6 поверхів, 2-рівневий підземний паркінг на 156 місць, налічує близько 90 магазинів і є єдиним торговельно-розважальним центром у місті, в якому присутній широкий спектр розваг: 3-зальний кінотеатр MULTIPLEX, дитячий центр SMILEPARK, сучасний фудкорт, затишні кафе та ексклюзивний ресторан.

АВРОРА – твоя сімейна історія!