Тексти
Кейси

Про що говорять дівчата у полтавському ТРЦ “Екватор”

Розповідає Алла Ткачова, керівник відділу маркетингу мережі ТРЦ “Екватор”
Важко описати словами, що зараз переживає кожна українка, у якої стан тривоги переплітається із незламністю, вірою та добротою. У цьому потоці різних глибоких почуттів: відповідальність за побут, турбота про дітей, але й піклування про себе також важливе. Адже українка - це красива жінка, наповнена любов’ю, надією, бажанням творити та розвиватись.
Саме такими ми емпатично бачимо наших відвідувачок торговельно-розважального центру “Екватор”: привабливими, відкритими до нового, які прагнуть творити “свій світ” із новими ідеями в новій, дуже непростій емоційній реальності.
Тому ще у вересні ми запросили полтавчанок на “Дівочі посиденьки”, щоб відпочити, перевантажитись, а може, навіть, і рестартанути із новими життєвими драйвами, а також отримати позитивні емоції та опанувати нові корисні навички.
Ми дуже зраділи, коли кожна наступна зустріч почала збирати все більше і більше гостей, у гарному настрої, із намірами поспілкуватись та обмінятись думками. Недаремно психологи стверджують, що дівчатам, незалежно від віку, професії чи достатку, або ж їхньої завантаженості, важливо спілкуватися із подругами. А для ВПО-дівчат - це ще й можливість знайти своє коло спілкування та подружитись із людьми, які мають спільні інтереси. Адже вся суть - у взаємодії з іншими: із приятельками, експертками, однодумцями. Це щось більше та глибше за small talks. Особисто я б назвала наші “Дівочі посиденьки” взаємообміном та взаємопідтримкою. А на додачу до теплого кола, ми розбавили зустрічі ще й цікавими та корисними майстер-класами, запропонувавши актуальні тренінги та лекції.
Так, дівчата із задоволенням приходять до ТРЦ на лекції, навіть якщо це звучить трохи неорганічно, зате гармонійно. Бо наразі ТРЦ - це не тільки місце шопінгу та раціональних мотивів, а ще і місце нових сенсів із можливістю відволіктись хоча б на декілька годин, забувши про сьогодення з тривогами, новинами та очікуванням. ТРЦ стає більше, ніж місце для покупок. Ми в цьому переконалися ще й в той час, коли створили на його території пункт незламності. Зараз ТРЦ асоціюється із джерелом світла та осередком стабільності. Нині - це місце, де кожен може відчути себе так, як це було до війни: тихо та затишно, з турботою про себе та свою родину. Метафорично це як зайти у “старий” звичний вимір, “залишивши” реальність за дверима.
Що ще важливого ми дізналися із сфери “соціального настрою” сьогодення? Це потреба у самопізнанні.
І це цілком зрозуміло, адже коли ми отримуємо нові знання, коли знаходимося поруч із іншими, у кого є такі ж труднощі та життєві виклики, коли ми підзаряджаємося позитивом, у нас виникають до себе нові питання. Ми наче трансформуємося, шукаємо для себе нові виміри та напрямки.
З кожними новими “Дівочими посиденьками” ми розвивали проєкт, інтегруючи дискусії про моду, тренди, а також стильні фішки, кулінарні майстер-класи. Наприклад, дівчатам завжди цікаво дізнатися про нові стильні зачіски чи секрети макіяжу.
За законами івент-жанру в ТРЦ, щоб зафіксувати настрій напам’ять, ми створили креативну фотозону, запросили професійного фотографа, а опісля збирали відгуки та проводили опитування, як ми можемо покращити наступні зустрічі, які теми обирати, щоб бути цікавими для наших дівчат.
Розуміючи актуальність формування живого ком’юніті у ТРЦ “Екватор”, до нас долучилися наші партнери магазин аксесуарів Adelinhill, кінотеатр Чаплін, магазин солодощів Cherry Berry, кав’ярні Cukolini, Ketty Coffee та Bazikalo, еко-бренд Richka, ресторан “Крила”. Якщо наші дівчата приходять із дітьми, то юне покоління проводить час у дитячому розважальному центрі. І це важливо, щоб діти по-дитячому насолоджувались приємними моментами, поки мами присвячують час собі.
Можу впевнено сказати, що під час “Дівочих посиденьок” у ТРЦ “Екватор” ми досягнули поставлених цілей, створивши купол позитиву, по-новому запустили стрім для обміну досвідом, позитивними емоціями та знаннями. У нас вже відбулося 6 зустрічей, а нині ми вже обдумуємо наступні концепції, аналізуємо результати опитування та відгуки учасниць, які активно писали нам фідбеки про свої відчуття та плани прийти в ТРЦ “Екватор” знову.

“Дівочі посиденьки” ми організовували в наших ТРЦ у Полтаві та Рівному. І це той проєкт, яким ми пишаємось, адже він про добро, дружбу, взаємопідтримку. До речі, подальша програма вже сформована з урахуванням вподобань відвідувачок.