Тексти
Новини

Відділ брокериджу NAI Ukraine забезпечив відкриття модного ритейлу LPP та DeFacto Ukraine у Blockbuster Mall

Наприкінці лютого відчинили свої двері для любителів шопінгу 4 бренди модного ритейлу LPP!


Reserved — бренд fast fashion, колекції якого асоціюються з новітніми тенденціями моди. Пропозиція бренду - це жіночі, чоловічі та дитячі лінії. Бренд докладає великих зусиль для тестування нових екорішень у лінійці Eco Aware.
House — один з перших брендів, який представив одяг типу "street wear" за конкурентними цінами для молоді з авангардними смаками. У фокусі бренду актуальні тенденції — від спортивного стилю і міського casuаl до класики й модного вінтажу!
MOHITO — це бренд для жінок, які люблять тренди й цінують оригінальну міську елегантність, впевнені в собі, знають свої сильні сторони й здатні висловити їх через свій унікальний стиль. Бренд пропонує одяг і аксесуари в повній гамі енергійних кольорів та візерунків, які підкреслюють жіночність.
Cropp дозволяє висловлювати емоції через створення власного стилю. Бренд надихається сучасною культурою та музикою, творчо поєднуючи їх з останніми тенденціями на подіумах. Під час проєктування дизайнери співпрацюють з художниками візуальних мистецтв, ілюстраторами й графіті-художниками з усього світу.

А 26 лютого відбулося відкриття DeFacto Ukraine.
Цей турецький бренд вже впевнено почуває себе на ринку 15 років. Дизайнерське бюро знаходиться в Барселоні, в роботі модельєрів акцент на вироби повсякденного одягу за доступними цінами.
В магазині представлені як дитячі колекції, так і вироби для категорії покупців середнього віку. Асортимент продукції DeFacto забезпечує комплексний аутфіт — від білизни до верхнього одягу.

Якщо вас цікавить оренда площ для вашого бізнесу у провідних ТРЦ України, звертайтеся до брокерів NAI Ukraine: 38 044 33 77 6 77, office@naiukraine.com