Тексти
Новини

Нове партнерство: Watcom.Україна починає співпрацювати з Lavina Mall

Діджиталізація та оснащення кращих торговельних центрів та роздрібних мереж України передовими ІТ-рішеннями триває.


Компанія Watcom.Україна розпочала співпрацю з новим партнером: одним із найбільших торговельних центрів України Lavina Mall. Наприкінці 2021 року цей великий сучасний гравець ринку інвестував в отримання більш якісних та точних даних для більш успішного і гнучкого управління, а технічне переоснащення взяла на себе компанія Watcom.Україна.

В рамках співпраці Watcom.Україна забезпечила обладнання по периметру Lavina Mall новими сучасними рішеннями з підрахунку та аналізу трафіку відвідувачів на базі 3D-лічильників Xovis.

«Ми вдячні нашому новому партнеру за довіру до експертизи нашої команди та до обладнання, яке ми встановлюємо. Ми, Watcom.Україна, розуміємо, наскільки важливі сьогодні дані та аналітика для ефективного керування ритейлом та ТРЦ. Сподіваємося, сьогодні — лише початок нашої багаторічної співпраці.
Ми давно наголошуємо на тому, що лише передові ІТ-рішення: точний підрахунок та аналіз трафіку з допомогою сучасних 3D-лічильників за всіма можливими показниками, встановлення рішень зі збору продажів, застосування програм оцінки поведінки та вподобань покупців, а також аналітики економіки кожної зони торговельного закладу допоможуть ТРЦ стати більш конкурентоздатними та перемогти в конкурентній боротьбі. Прогнозуємо, що компаній, які будуть займатися переоснащенням та встановленням нових рішень в Україні стане більше», - коментує підписання контрактів комерційний директор Watcom.Україна Олена Логош.

______________

Довідка
Watcom.Україна - експерт в області оцінки та аналізу потоків відвідувачів. Компанія з 1999 року забезпечує в СНД повний спектр послуг в області shopper marketing: від збору і аналізу даних до рішень з оптимізації і розвитку бізнесу, а також послуг консалтингу в галузі ритейлу.
ТРЦ Lavina Mall - суперрегіональний торгово-розважальний центр, один з найбільших в Україні. Це новий формат шопінгу та розваг. Торговельний центр було відкрито у 2016 році, його торгова площа складає 127 000 м².