Тексти
Кейси

Міжгалактичні лікарі перевіряють температуру відвідувачів GulliverЦілий тиждень з13 по19 липня special edition зоряних лікарів, які перевіряють 36,6 усіх відвідувачів торгово-розважального центру.

В березні 2020 світ почав стрімко змінюватись. Режим ізоляції, зустрічі в zoom, дистанція, ніякого щирого рукостискання. Заміри температури на вході в ТРЦ стали нашою реалією, від якої не втечеш, задля безпеки. Не втечеш, подумали в ТРЦ Gulliver і придумали креативну активність, щоб підняти настрій у відвідувачів! Отже, впродовж цілого тижня з 13 по 19 липня гостей у ТРЦ Gulliver зустрічатимуть special edition зоряних лікарів, які будуть чекінити 36,6!

7 впізнаваних персонажів з 10:00 до 20:00 працюють та одночасно розважають гостей ТРЦ. Почав тиждень таємна мрія жіночої половини Києва... Іронічний, в чомусь брутальний але такий щирий Грегорі Хаус!У вівторок зустрічає гостей не менш зіркова персоналія. Культовий герой Футурами, людино - омароподібний інопланетянин з планети Декапод-10, вигаданий персонаж в телевізійному серіалі Футурама - доктор Зойдберг.
У середу в вимір ТРЦ Gulliver потрапив доктор Рік! Винищувач та рятувальник світів, космічний терорист та при цьому геніальний вчений. Він чекатиме на селфі з 10.00 до 22.00, піднявши привітно блакитну монобрів.

У четвер вимірюватиме температуру не менш епічний персонаж! Прихильники всесвіта Марвел – special for you. Геній нейрохірургії з набутими магічними здібностями – сам доктор Стрендж! У п’ятницю зустрічатиме всіх на вхідній зоні злий геній та власник компанії «Віртукон». Брат головного героя і за сумісництвом найлютіший ворог Остіна Пауерса – Доктор Зло. У суботу відвідувачам Gulliver пропонується поринути у детективні історії та зустрітися з самим доктором Ватсоном. Саме він цього дня відкриватиме таємницю коронавірусу та дасть пару рецептів вівсянки. Завершальним акордом special edition стане запрошення у дитинство та знайомство з Лікарем Айболитом.
Як коментує маркетинг директор Gulliver Катерина Жураківська: «Ми дуже сумували за нашими відвідувачами. І сьогодні розуміємо, що дійсно після двомісячної перерви для гарного настрою потрібно створювати яскраві та жартівливі проекти. Нам подобається коли люди заходять до ТРЦ та посміхаються. Наше завдання дарувати гарний настрій на шопінг та вдалий день».