Тексти
Новини

Директоркою з маркетингу компанії Arricano призначено Інну Морозову

У команді Arricano нове призначення. З 20 червня позицію директорки з маркетингу обіймає Інна Морозова. У професійному портфоліо Інни — ребрендинг ТРЦ Cosmopolite multimall, посилення ринкової позиції бренду «Будинок іграшок», та значна кількість оригінальних маркетингових проєктів, спрямованих на розвиток бізнесу. Нова директорка департаменту маркетингу знається на українському ринку ритейлу та девелопменту.

Сфера її експертизи охоплює стратегічний, операційний та інтегрований маркетинг, розвиток програм лояльності, діджитал-маркетинг та аналітику. Інна Морозова закінчила філологічний факультет Київського національного університету ім. Тараса Шевченка та здобула ступінь магістра з маркетингу у Київському національному торгово-економічному університеті.

«Розумію, що нинішня ситуація вимагає особливої стресостійкості та гнучкості,
відповідальності та сильних взаємовигідних партнерських рішень. Синергія «орендар-орендодавець», орієнтація на покупця та ефективна взаємодія з партнерами були й залишаються запорукою успішності навіть при ускладнених умовах ведення бізнесу.

Торговельно-розважальні центри Arricano зарекомендували себе як впливові соціальні об’єкти. Моя мета — посилити і удосконалити це сприйняття за допомогою актуальних маркетингових програм та інноваційних рішень. Мене надихають амбітні цілі й нові виклики. Рада бути частиною потужної команди Arricano», — прокоментувала своє призначення Інна Морозова.

«Перед Інною поставлені складні задачі — синхронізувати орендну, маркетингову та комунікаційну політику компанії, з новою силою розвивати партнерство з орендарями та взаємодіяти зі спільнотами ТРЦ задля забезпечення росту бізнесу наших орендарів та нашої компанії. Це складні процеси, які потребують креативних рішень, відданості, професійності та наснаги. Вітаю Інну як сильного гравця у нашій команді», — резюмувала Анна Чуботіна, СЕО Arricano.

Arricano – провідний девелопер торговельних центрів в Україні із європейськими
інвестиціями. У 2013 році акції компанії були розміщені на Альтернативному ринку інвестицій (AIM) Лондонської фондової біржі. Сьогодні компанія Arricano володіє та управляє чотирма збудованими торговельними центрами та володіє часткою 49,9% акцій торговельного комплексу Sky Mall, а також земельними ділянками для подальшого будівництва трьох об’єктів, які знаходяться на стадії проектування.

Інформаційні канали Arricano
https://arricano.com/ua
https://www.facebook.com/ArricanoGroup/?fref=ts