Тексти
Кейси

Нові стандарти сервісу та інклюзивності впровадили у ТРЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА»

Викликів під час війни безліч, проте бізнес адаптується і враховує сучасні потреби відвідувачів, інклюзивність та сервісність.
Управляюча компанія ЗЛАТА ПЛАЗА почала досліджувати питання інклюзивності ще у 2018 році і приділяє багато уваги покращенню клієнтського досвіду. У торговельному центрі є низка безкоштовних сервісів та послуг, які враховують в тому числі й інклюзивні потреби – кімната догляду за дитиною, окреме місце для годування немовлят, санвузол для людей з інвалідністю з кнопкою виклику персоналу, тощо.
Минулого року додали 6 нових безкоштовних сервісів для гостей. Вдалим та актуальним рішенням стала реконструкція частини інформаційної стійки з пониженням, щоб людям з інвалідністю було зручно комунікувати та отримувати послуги у адміністратора. Серед нових сервісів - прокат павербанків та парасоль, прокат крісла колісного та дитячої коляски, для їх отримання клієнту достатньо лише заповнити анкету.
5 % українців мають порушення слуху різної складності, а війна ще більше загострила ситуацію - понад 30% військових отримали порушення слуху внаслідок вибухів і травм. Для комфортної комунікації торговельний центр запровадив систему для спілкування з людьми з вадами слуху. Також адміністратор ТРЦ спілкується з нечуючими людьми за допомогою додатку жестової мови УТОГ та з слабочуючими людьми завдяки підсилювачу звуку - індукційній петлі.
ЗЛАТА ПЛАЗА дбає про інклюзивність не лише всередині, а й зовні - у 2020 році завершено повну реконструкцію площі біля торговельного центру, враховуючи кращі світові практики. Були модернізовані пандуси, покладена безшовна бруківка, додано більше місць для сидіння та відпочинку. Як наслідок - торговельний центр отримав 2 відзнаки “Відкриті двері” від ГО Доступно.UA за інклюзивність локації і оновлення площі.
«Кожна людина в своєму житті проходить через певні етапи, де інклюзивність має значення. Мами з дитячими колясками, люди з тимчасовими травмами, люди з інвалідністю чи люди похилого віку - всі вони потребують додаткової турботи. Ми вважаємо, що інклюзивність публічних та комерційних закладів - це не просто тренд, а новий стандарт, який дає можливість проявити турботу про своїх клієнтів» - наголошує директор ТРЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА» Олександр Оверчук.

ТРЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА» - торгово-розважальний центр в Рівному, який щодня відвідує близько 20 тисяч гостей. Загальна площа становить 17 600 кв.м, орендна - 12 800 кв.м. Серед основних торгових операторів ТРЦ - відомі національні та міжнародні бренди, в тому числі McDonald’s, Сільпо, LC Waikiki, Sinsay, Megasport, ESTRO, ССС, Будинок іграшок, MA, SOVA, Золотий Вік, Pandora, Prostor, Алло, Люксоптика та інші.