Тексти
Новини

У ТРЦ Retroville відкрився центр масової вакцинації

Новий центр масової вакцинації від COVID-19 розпочав свою роботу з 28 серпня у столичному ТРЦ Retroville.


У ТРЦ Retroville за адресою: Київ, проспект Правди, 47 проводиться щеплення вакцинами Pfizer, Moderna та AstraZeneca.

Режим роботи центру:
Понеділок – п’ятниця: з 10:00 до 15:00.
Субота– неділя: з 12:00 до 17:00.

Попередній запис за телефоном чи у «Дії» не потрібен. У пункті діє жива черга.

Зробити щеплення можуть як окремі громадяни, так і організовані групи (родини, команди, колективи підприємств та організацій тощо).

Нагадаємо, антиковідні Pfizer, Moderna та AstraZeneca визнані ВООЗ як вакцини для екстреного щеплення і пройшли перевірку Європейським агентством із лікарських засобів.

Після щеплення однією з них особа має право на отримання COVID-сертифікату, який офіційно визнається для подорожей в країни Євросоюзу.

Наразі в регіонах України працюють понад 360 центрів масової вакцинації, з них понад 20 – у Києві. Раніше у МОЗ повідомили, що в Міністерстві вітають ініціативи щодо відкриття центрів вакцинації, які роблять щеплення від COVID-19 доступними для якнайбільшої кількості українців.

Докладніше про роботу нового центру можна дізнатися на офіційних сторінках ТРЦ Retroville у соцмережах.

Instagram: https://www.instagram.com/retroville_kyiv

FB: https://www.facebook.com/retroville.kyiv

Telegram: https://t.me/RETROVILLEbot

Довідка
ТРЦ Retroville - це перший в Києві сучасний багатофункціональний торгово-розважальний центр з lifestyle концепцією. Серед переваг ТРЦ Retroville, який розташований за адресою проспект Правди 47, можна виділити: наявність центральної площі для проведення тематичних івентів на 1 300 м², дві галереї, закільцьовані по кругу, унікальний фудкорт, парковку на 3 245 місць. Серед якірних орендарів: продуктовий гіпермаркет Novus, будівельний гіпермаркет LeroyMerlin, фітнес-клуб SportLife, кінотеатр Multiplex, дитячий розважальний центр Papashon, ресторани і 250 магазинів улюблених брендів.