Тексти
Кейси

Досвід ТРЦ Riviera: робота з соцмережами в карантинний період

Одеський ТРЦ Riviera розвиває чотири онлайн канали комунікації: сторінки у Facebook, Instagram та канали в Google і Telegram. Найбільша спільнота ТРЦ у Facebook та Instagram: 37 і 32,5 тисячі підписників. У Riviera відзначають: на момент запуску магазинів після карантину спостерігали падіння кількості підписників на рівні близько 4% у Facebook та 2% в Instagram. У зв’язку з цим маркетингова команда оновила digital стратегію ТРЦ і потроїла зусилля у створенні і промоції контенту.

Попередні опитування показали, що частина аудиторії ТРЦ не готова оновлювати гардероб повністю, а планує доповнювати готові образи. Отже, в онлайн комунікації використали цей меседж, підсиливши його пропозиціями знижок у конкретних магазинах. Очікування клієнтів ТРЦ відрізнялись за географією, тому для комунікації з різними містами використовували різні меседжі, при цьому збільшили обсяг таргетованої реклами в Facebook та Instagram. Наприклад, одесити потребували відновлення звичного життя і відчуття, що знову все добре. Жителів Южного, Миколаєва, Херсона цікавили конкретні бренди в ТРЦ та їх акції. А от кияни, для яких ТРЦ у своєму місті ще були під забороною, реагували на пропозицію комплексного відпочинку із шопінгом: близькість до моря, якісні пляжі, розвинена інфраструктура і поряд з усім цим — покупки. Серед інших популярних меседжів для контекстної реклами у Riviera — ексклюзивні магазини, яких немає більше ніде в місті; найкращий вибір брендів в Одесі; новий курорт у Фонтанці, де можна відпочивати і шопінгувати.


«Окрім таргетованої реклами, ми використовуємо ще такі інструменти, як реклама в міських спільнотах та нативна реклама у блогерів. З міських спільнот задоволені співпрацею з Rest_in... Наприклад, на сторінку Rest_in_odessa_ в Instagram підписані 44,7 тисяч користувачів. Є аналогічні сторінки про відпочинок у Києві, Львові, Херсоні, Миколаєві, Черкасах. У таких спільнотах без плати за просування можна отримати від 3000 переглядів сторіз якісної аудиторії в межах рекламної кампанії», — розповідають у Riviera.

Блогери, з якими співпрацює ТРЦ, найчастіше рекламують магазини, говорять про переваги Riviera як місця шопінгу в Одесі та регіоні, показують, як ТРЦ дотримується карантинних норм безпеки. Зі свіжого досвіду — співпраця з мамою-блогеркою (@morkovka_22) з Миколаєва, у якої 104 тисячі підписників в Instagram та мамою шести дітей (@odessafiver). Блогерки — постійні клієнти Riviera, їх сторіз про ТРЦ збирають від 12 до 20 тисяч переглядів, а публікація в стрічці — понад 7 тисяч вподобань і 200 коментарів.

«Туристам з Києва ми хотіли показати, як добре відпочивати і жити в районі Фонтанка, де знаходиться Riviera. Ми запросили в ТРЦ київську блогерку Тетяну Губенко, яка потім розповіла про свій відпочинок в Riviera та пляжному комплексі «Яхта», що біля ТРЦ. У результаті, сторіз блогерки зібрли по 28 тисяч переглядів кожне», — діляться у Riviera.


Для власних сторінок у соцмережах команда Riviera самостійно створює креативну відео-рекламу. Наприклад, сторіз менеджер ТРЦ Ірина Кукулевська знімає відео-огляди магазинів, іміджеві вірусні ролики і пародії на Тік-ток культуру. У роликах беруть участь ведучі і моделі.

Таргетовану рекламу, нативну рекламу в міських спільнотах і в блогерів, а також креативи на власних сторінках в Riviera запустили одночасно. У результаті, за 3 тижні роботи загальне охоплення публікацій перевищило 2 мільйони. Таким чином падіння кількості підписників зупинилось, вдалось не лише відновили втрачені показники, але й покращили частину з них у порівнянні з докарантинним періодом.

«Зараз відвідуваність ТРЦ стабільна та демонструє невелике зростання у порівнянні з минулим роком. Такого результату ми досягли завдяки новій географії рекламних кампаній і правильним меседжам. Звичайно, впливає і відкладений попит, але влітку ми входимо в високий сезон», — резюмують у Riviera.ТРЦ Riviera — регіональний торгово-розважальний центр, розташований за адресою вул. Південна дорога 101А, с. Фонтанка, Одеської області. У двадцяти хвилинах їзди від центру Одеси і 5 хвилинах від Котовського. У ТРЦ представлені ексклюзивні для Одеси магазини: Ашан, Zara, GAP, Bershka, Pull & Bear, Oysho, Stradivarius, De Facto, Marks & Spencer, NYX, Intimissimi, Calzedonia, Tezenis, Leroy Merlin та інші.

Оренда та реклама: office@riviera.com.ua