Тексти
Новини

Arricano висадила понад 70 зелених насаджень у парку Києва

Arricano — соціально відповідальна компанія, яка створює простори й сенси, дбає про теперішнє заради якісного майбутнього, враховує потреби та прагнення споживачів і орендарів, дотримуючись Цілей сталого розвитку. Тож до Всесвітнього дня Землі Arricano організувала низку екологічних ініціатив у своїх київських ТРК та залучила до проведення заходів партнерів, зокрема й державний сектор.

29 квітня Arricano спільно з відвідувачами ТРК «Проспект» та партнерами, за підтримки Деснянської РДА в м. Києві, зокрема голови Дмитра Ратнікова, КО «Київзеленбуд», КП «Благоустрій Деснянського району» висадили 18 дерев і 55 кущів у парку «ДШК», який розташований поруч із торговельним комплексом. Відтепер на локації ростимуть червонолисті та гостролисті клени, а також кущі форзиції та спіреї від Arricano, ТРК «Проспект», DECATHLON, Yves Rocher, «Ашан Україна», Greek House, SPRINGFIELD та BROCARD. Клен є деревом-оберегом, символом достатку, порядку, надійного спокою та затишку, а наразі багаторічні клени стали окрасою парку «ДШК» у Деснянському районі столиці.
«Збільшення кількості зелених насаджень на території парку «ДШК» – це один із кроків до озеленення Києва та прищеплення екологічних звичок нашим містянам. Ми знаємо, як зараз дітям не вистачає активного відпочинку на свіжому повітрі, взаємодії з однолітками, освітніх проєктів, де б вони могли здобути практичні навички. Тому у наших ТРК ми щотижня проводимо цікаві активності з насиченою програмою і долучитися до них можуть не лише діти, а й дорослі. Так, наприклад, до Дня Землі всі охочі навчилися вирощувати мікрогрін, займалися йогою і танцями у ТРК «Проспект», а у ТРЦ «РайON» власноруч створювали екогодівнички для птахів», – зауважила директорка з маркетингу Arricano Інна Морозова.

У ТРК «Проспект» відвідувачі взяли участь у GREENCROSSING — обміні кімнатними рослинами: віддали вазони тим, хто захопився домашнім квітникарством, а також обміняли на нові фікуси, пальми, кактуси, каланхое, дифенбахії та інші.
Крім цього, торговельний комплекс зібрав три повні коробки використаних батарейок. Усі ці відпрацьовані джерела струму могли потрапити у ґрунт й забруднити величезні площі землі небезпечними сполуками металів, натомість ТРК «Проспект» передав їх для переробки на заводі «GreenWEEE» у Румунії, а відвідувачам, які долучилися до збору батарейок і перемогли у розіграші, партнери екоініціатив подарували чудові призи.

Діти разом із дорослими пройшли захоплюючий квест із орієнтування на місцевості, який підготували студенти та викладачі Географічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка, відпочили й активно провели час на свіжому повітрі: грали у баскетбол, стріляли з лука, танцювали та повторювали рухи за
тренером із йоги й стретчингу. Найактивніші учасники екоініціатив отримали подарунки.

У ТРЦ «РайON» 29 квітня відвідувачі пройшли велосипедний та піший екочелендж й отримали за свою активність грін бокси з насінням квітів та зелені, аби посадити нові рослини. Діти залишилися в захваті від Green Energy Show й, затамувавши подих, захопливо спостерігали за кожним рухом дослідника, який завдяки експериментам показав, якою цікавою може бути наука і як вже зараз вона лікує планету Земля.

Усі охочі навчилися робити екогодівнички та тепер мають власний мікрогрін і знають, як його висаджувати.
Партнери: DECATHLON, Yves Rocher, «АШАН Україна», Greek House, women’secret, SPRINGFIELD, BROCARD, MULTIPLEX, «GreenWEEE», Географічний факультет КНУ імені Тараса Шевченка.

Захід проведено за підтримки Деснянської РДА в м. Києві, зокрема голови Дмитра Ратнікова, КО «Київзеленбуд», КП «Благоустрій Деснянського району».

Більше інформації – у соціальних мережах ТРК «Проспект», ТРЦ «РайON».