Тексти
Новини

В березні відкриється перший професійний ТРЦ Atrium у місті Ужгород

Українська торгова гільдія (UTG) завершила брокеридж торгово-розважально центру Atrium в Ужгороді. Його відкриють вже в березні 2022 року. 


Вперше в Ужгороді в центрі міста постане 5-рівневий професійний торгово-розважальний комплекс, наповненням якого займалась UTG на правах ексклюзивного брокера. Загальна площа ТРЦ Atrium склала близько 8000 кв. м. 


В ТРЦ буде представлений продовольчий супермаркет «Сільпо» площею 1320 кв. м, бренди польської групи LPP group — Cropp та House на другому рівні, Sinsay на третьому. Окрім того, серед операторів ТРЦ - ювелірні бренди «Укрзолото» та Столична ювелірна фабрика™, Аптека Доброго Дня, хімчистка та піцерія. А на четвертому рівні розташується 4-зальний кінотеатр.


Довідка
Українська торгова гільдія — перша та найбільша українська компанія на ринку комерційної та житлової нерухомості з 20-річним досвідом. UTG представила понад 1300 розроблених концепцій, експерти компанії здали в оренду 4.7 млн кв. м площ, було відкрито понад 135 торгових центрів. 
Серед найбільш знакових об’єктів, відкритих при супроводі UTG, можна виділити: ТРЦ Ocean Plaza, Lavina Mall, Smart Plaza Polytech, Smart Plaza Obolon, «Піраміда», «Городок», «Даринок», «МОСТ city», GlobalUA, «Мегамолл» та багато інших у всіх областях України. 
За сприяння компанії UTG чимало міжнародних брендів з’явилися в нашій країні: Marks & Spencer, LC Waikiki, KFC, Suvari, Happylon, Marina Rinaldi, Cinnabon, Michael Kors, s. Oliver, Intimissimi, Calzedonia тощо.