Тексти
Новини

У ТЦ Gorodok Gallery запрацює кінотеатр під відкритим небом

З 19 червня на території паркінга ТЦ Gorodok Gallery запрацює автомобільний кінотеатр Кінодром. Організатори відзначають, що кінотеатр працюватиме з дотриманням техніки безпеки. Квитки можна буде придбати лише онлайн. Для цього на сайті кінотеатру достатньо обрати час сеансу і габарити автомобіля. Після оплати квиток надсилають на імейл або у Вайбер. На місці достатньо показати квиток в телефоні через скло автомобіля, налаштувати радіохвилю 93,3 FM і дивитись кіно. Бар кінотеатру також працюватиме онлайн, а замовлення офіціанти доставлятимуть до авто.

18 червня у Кінодромі на території Gorodok Gallery відбудеться закритий показ для зірок шоубізнесу та кіноіндустрії, представників артспільноти, ЗМІ.

Gorodok Gallery — київський торговельний центр, який був введений в експлуатацію у 2003 році та реконструйований у 2017. Загальна площа комплексу складає 51 000 кв. м, а торгова — 45 кв. м. Для відвідувачів у ТЦ представлено: найбільший у Києві вибір техніки та електроніки, понад 100 бутиків одягу, взуття та супутних товарів, ювелірний квартал площею 600 кв. м, фудкорт, гіпермаркет Fozzy, відділення банків, банкомати, пункти обміну валют, паркінг на 850 місць.

Оренда торгових площ у Gorodok Gallery: 044 251-81-12