Тексти
Новини

Київський ТРЦ «Караван Outlet» в грудні святкує свій День народження – 20 років!

Так, ТРЦ «Караван Outlet» - найдоросліший торгово-розважальний центр в Києві.

У 2003 році він відкрив двері своїх фешн-галерей та гіпермаркету, у 2005 запустив розважальну зону – каток, кінотеатр, дитячий розважальний центр та зону фуд-корту, а у 2007 – ще розширив площі торгових галерей та добудував офісний центр.
Багатьом киянам сьогоднішній новенький «Караван Outlet» відомий ще як «Караван Megastorе», куди всі з задоволенням їздили на унікальний шопінг та на каток. Це був перший в Україні професійно реалізований торгово-розважальний центр супер-регіонального формату.

Але часи змінюються, за останні п'ятнадцять років загальна пропозиція на ринку торговельної нерухомості збільшилась більш ніж в 6 разів. І репозиціювання та реконструкція ТРЦ «Караван» в формат outlet стала природнім еволюційним продовженням розвитку об’єкту.

Наразі «Караван Outlet» - це найбільший outlet-центр в межах Києва, де навіть кінотеатр Multiplex та дитячий розважальний центр Flу Kids працюють в режимі outlet, продаючи квитки за фіксованою ціною по 99 гривень у кіно та 170 гривень в дитячу зону.

За останній рік, 2 000 кв. метрів фешн-галереї поповнили нові оператори, серед яких:

найбільший в своїй мережі магазин Discounterra;

єдиний в форматі outlet Andre Tan;

Marc Andre Outlet;

Lonza Outlet;

Leffard Outlet;

і звісно, - Jysk.

Святкування відбудеться 15 та 16 грудня, ТРЦ «Караван Outlet» запрошує всіх киян та гостей міста на свій «дорослий» День народження!