Тексти
Новини

Від реюзингу, ресайклінгу та апсайклингу, до буккросингу та літературних квестів – соціальні ініціативи ТРЦ «Караван Outlet»

Минулого місяця в Київському ТРЦ «Караван Outlet» стартував проект обміну книгами. Гості торгового центру підтримали цю ініціативу і залишають свої прочитані книжки на спеціальних полицях та обирають собі інші серед наявних, залишених відвідувачами.
В минулому році «Караван Outlet» активно реалізовував різні соціальні проекти в межах ідеї свідомого споживання та збереження навколишнього середовища. В галереях ТРЦ встановлено спеціальні корзини, де люди залишають безліч речей, які можна ще використовувати для реюзингу, або відправити на вторинну переробку – ресайклінг.
В цьому році тема вторинного використання торкнулася книголюбів та книжок.
За словами директорки з маркетингу управляючої компанії DCH I&RE, що керує мережею ТРЦ «Караван», Валентини Лободи, - «Свідоме споживання вже давно із розряду трендів перейшло в наше життя конкретними діями: сортування сміття, відмова від пластикового посуду, шопери із тканини замість поліетиленових пакетів. Позбавлення від зайвого – іще одна корисна звичка: впевнена, у кожного із нас знайдуться вдома прочитані непотрібні книги, які можна залишити тепер і в нашому “Караван Outlet”. Ми вирішили долучити до проекту діток, ігровий формат був найбільш доречним і спільно з нашими орендарями СМІК, Andre Tan, Люксоптика, English Home та Pumа на весняних канікулах запросили наших маленьких відвідувачів до захоплюючої подорожі сторінками улюблених книжок – квест-гри з пошуком відомих літературних героїв в магазинах нашого ТРЦ».
У квесті брали участь як дітки відвідувачів, так і три групи діток ВПО з БФ «Карітас Київ», БФ «Волонтерська спілка «ПОРУЧ» та БО «Keeplife». Малеча отримувала карту зі завданнями, аби у 5 локаціях віднайти казкових героїв. Скільки було емоцій і позитиву! Учасники легко та швидко знаходили на полицях магазинів відомих літературних персонажів. Що найприємніше – квест закінчився посиденьками з друзями та пригощанням піцою. Щасливі усмішки на обличчях учасників – найцінніша нагорода для команди ТРЦ “Караван Outlet”. Таким чином, ідея розумного використання речей, що була підтримана дітьми та батьками, переросла в новий цікавий проект.