Тексти
Новини

Arricano долучилась до Women Leaders Forum у КНУ імені Тараса Шевченка

18 березня 2024 року в КНУ імені Тараса Шевченка відбувся Women Leaders Forum, до участі у якому приєднався Arricano, провідний девелопер України. Цей захід став платформою для обговорення найважливіших аспектів та викликів, що стоять перед жінками в сучасному світі, а також способів змінити суспільство вже сьогодні.
Форум відкрив ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Володимир Бугров, який відзначив, що цей захід є не лише місцем об'єднання для перемоги, але й важливим кроком у боротьбі за цінності та ідеали. Під час форуму відбулися три панельні дискусії з такими темами, як національна єдність, регіональна політика та синергія освіти, бізнесу і громадськості. Вони стали осередком жвавих обговорень і висловлення новаторських ідей.
Директорка з маркетингу Arricano Інна Морозова взяла участь у панельній дискусії «Синергія освіти, бізнесу і громадськості». Вона зауважила:
«Arricano — соціально відповідальна компанія, яка особливу увагу приділяє розвитку й підтримці студентської спільноти, надає всі можливості для проходження практики та завжди відкрита для співпраці з талановитою молоддю України».
У Arricano переконані, що синергія бізнесу і проактивної молоді здатна створювати суспільно-важливі проєкти. Не зважаючи на труднощі війни, компанія розширила можливості для молоді, зокрема співпрацюючи з КНУ імені Тараса Шевченка. Разом зі студентами та викладачами девелопер організував низку екоініціатив до Всесвітнього дня Землі, реалізував проєкти, спрямовані на популяризацію науки — освітньо-розважальні хімічні шоу, а також заходи патріотичного характеру
Компанія не збавляє темпи залучення молоді до своєї діяльності, попри війну. Інна Морозова анонсувала створення зеленого комфортного простору для усього Деснянського району, в основу якого закладені студентські проєкти. Команда Arricano вже провела декілька спільних робочих зустрічей зі студентами й викладачами Географічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка, та спільна робота над проєктом триває. Переможець, окрім головного призу, отримає унікальний шанс інтегруватися у роботу з озеленення столиці, здобути цінний практичний досвід та сформувати чудовий кейс для портфоліо ще під час навчання у виші.
Проректорка з гуманітарних питань Інна Степанець зазначила, що співпраця із компанією Arricano сприяє збереженню природничих освітніх програм, які є надзвичайно важливі, однак потребують популяризації серед суспільства. Синергія взаємодії з таким соціально відповідальним бізнесом як Arricano дозволяє робити освітні та наукові досягнення закладів освіти зрозумілими й доступними для широкого кола людей.
До участі у форумі також долучилися Ольга Буднік — радниця-уповноважена Президента України з питань Фонду Президента України з підтримки освіти, науки та спорту, Таміла Ташева — представниця Президента України в АР Крим, Тетяна Кагановська — ректорка ХНУ імені Василя Каразіна, Анна Гресь — власниця бізнесу “Shovkova”, Анна Сєргєєва — засновниця благодійного фонду «Цвічена нація» та інші представниці бізнесу, громадськості й державних інституцій.