Тексти
Новини

Німецький бренд молодіжного одягу New Yorker в ТРЦ Retroville

Завершено оформлення угоди щодо відкриття магазину New Yorker в ТРЦ Retroville. Німецька торгова мережа, що працює на світовому ринку понад 40 років, є успішним гравцем в сфері моди для молодих людей і має більш ніж 1 100 магазинів в 45 країнах. В Києві бренд відкриє свій 6-й, а в Україні - 12-й магазин.


New Yorker - це одяг на будь-який смак, це можливість експериментувати з луками, відкривати нові грані себе і бути справжнім. Компанія адаптується під різну аудиторію, пропонує спортивний та вуличний одяг FSBN, FB SISTER, повсякденні і вечірні наряди AMISU і SMOG, нижню білизну і купальники, а також аксесуари, які ідеально доповнюють кожен образ.

«Наша мета, щоб в ТРЦ Retroville працювали найуспішніші ритейлери ринку, які відповідають концепції нашого ТРЦ. Тому ми раді, що пул наших орендарів поповнився саме брендом New Yorker. Впевнені, що оформлення угоди принесе взаємовигідне співробітництво, а наші відвідувачі оцінять модний і стильний одяг німецького виробництва», - коментує CEO ТРЦ і БЦ Retroville Рената Якубченіене.


Рената Якубченіене

New Yorker розташується на першому поверсі Retroville у Fashion-галереї і займе площу 1 103 кв. м.

Довідка

ТРЦ Retroville - дворівневий багатофункціональний комплекс. Перша черга ТРЦ розпочала роботу в кінці травня 2020, а вже 1 серпня об'єкт запрацював у повному форматі. Якірними орендарями комплексу стали супермаркет Novus, будівельний гіпермаркет Leroy Merlin, перший в Києві кінотеатр Multiplex з технологією Screen X, яка дозволяє дивитися кіно в радіусі 270 градусів, фітнес-клуб Sport Life, магазини техніки та електроніки Eldorado і «Фокстрот», данський бренд товарів для дому JYSK та інші.
Загальна площа об'єкта (GBA) - 120 334 кв. м, серед яких 9 450 кв. м займає бізнес-центр класу «B». Орендна площа (GLA) - 86 283 кв. м.