Тексти
Новини

Як розвивається мережа ТРЦ «Караван»: концепт-стори та великоформатні якірні оператори

«Караван» на те й караван, щоб його tenant mix перебував у постійному русі та невпинно збагачувався новими якісними орендарями...


В мережі ТРЦ «Караван» з’являться концепт-стори турецького ритейлера FLO

Девелоперська компанія DCH Infrastructure & Real Estate та провідний турецький оператор ринку взуття – вертикально інтегрований міжнародний холдинг FLO– підписали угоду про довгострокове партнерство.
Загальна площа магазинів FLO, що відкриються у мережі ТРЦ «Караван» вже за один-два місяці, становитиме понад 3700 кв. м. В асортименті буде жіноче, чоловіче, дитяче взуття та аксесуари середньої цінової категорії.

Широкі можливості мережі «Караван» дозволили ритейлеру обрати найбільш ефективний формат торгівлі для кожного об’єкту.
Так, в харківському ТРЦ «Караван» FLO посилить свою товарну пропозицію та презентує взуття спортивного напрямку SportINStreet, розмістивши перший в Україні корнер цієї марки.
В столичному «Караван Outlet» магазин відчинить свої двері в затребуваному аутлет-форматі.
В Дніпрі ж бутик FLO стане першим та познайомить містян з популярним світовим брендом.

Інна Даниленко, керівник сектора брокеридж:
«Партнерство з міжнародною корпорацією FLO є не тільки логічним кроком з реалізації нашої стратегії по збільшенню частки системних операторів у tenantmix мережі «Караван». Воно також зумовлено фазою активного розвитку, яка зараз відбувається в обох наших компаніях. Ми встановлюємо амбітні цілі та докладаємо максимум зусиль для їх досягнення на тлі стабільного попиту на товари affordable fashion на наших торговельних майданчиках. Тому я впевнена, що у нашого співробітництва з FLO – успішне та перспективне майбутнє».

Тенант-мікс харківського ТРЦ «Караван» збагатився великоформатними якірними ритейлерами

Договори про довгострокове партнерство укладені з датським оператором Brands Seller Megastore та одним з найуспішніших національних фешн-брендів – VOVK.

Магазин Brands Seller Megastore буде розташовано на площі понад 1200 кв. м, адже формат shop-in-shop цього гіганта потребує великого простору, щоб гідно презентувати понад 100 модних марок, серед яких всесвітньо відомі ONLY, VEROMODA, JACK & JONES, NOISYMAY, PIECES та інші. В асортименті буде представлений жіночий, чоловічий, дитячий одяг, взуття та аксесуари.
Відкриття відбудеться на початку листопада 2021.

Крамничка VOVK площею майже 200 кв. м урочисто відчинить свої двері всім поціновувачам витонченого та елегантного одягу вже за місяць – на початку жовтня.

Довідка
DCH Infrastructure & Real Estate, керуюча компанія ТРЦ «Караван» (Київ, Харків, Дніпро), входить до групи компаній DCH, одного з найбільших українських бізнесів з 20-річною історією успіху.
Засновник та президент Олександр Владиленович Ярославський – один з найвідоміших вітчизняних бізнесменів, промисловець, меценат, суспільний діяч, генеральний інвестор підготовки Харкова до Євро-2012 (понад $300 млн інвестицій в об’єкти Євро-2012).
Пріоритетними напрямками діяльності DCH є фінанси, промисловість, видобуток корисних копалин, транспорт, девелопмент, виробництво будматеріалів, готельний бізнес.