Тексти
Новини

Найбільше AR-дзеркало в Європі: кожен зможе побачити себе на екранах ТРЦ Gulliver

7 жовтня на фасаді торгово-розважального центру Gulliver відбудеться запуск найбільшого AR-дзеркала в Україні, розробленого студією FFFACE.ME для бренду Maybelline New York. У кожного відвідувача буде можливість побачити себе через фільтр з доповненою реальністю в режимі реального часу на найбільшому екрані України.
Технічно поруч з ТРЦ буде облаштована інсталяція, за допомогою якої можна застосувати фільтр і побачити своє обличчя на екрані. Таким чином бренд анонсує запуск нової туші The Falsies Surreal, привертаючи увагу аудиторії до нового продукту як онлайн, так і офлайн.

Цей кейс не тільки про масштаб, він демонструє, що тепер б’юті-бренди мають можливість пропонувати споживачам віртуально тестувати продукти за допомогою рекламних екранів будь-якого розміру та бачити результати в реальному часі. Кейс для Maybelline New York в Україні буде наймасштабнішим в історії індустрії.

Завдяки проєкту кияни та гості столиці зможуть першими спробувати і відчути цей досвід 7 жовтня з 12:00 до 20:00 біля ТРЦ Gulliver.